Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mihawk'ı hiç tanıyamamışsınız yazıklar olsun!

O ömrü boyunca hiç ciddileşmeyen bir insan her zaman gücünün sadece on da birini kullanır! Dünya'nın en güçlü adamına attığı slash bile onun sadece kolunu oynatmasından ibarettir! Siz bakmayın onun ''O adamla aramda ki farkı ölçeceğim'' dediğine sözleri başka,fanlarına anlatmak istediği şey başkadır onun! Aslında ''O kim len. Bakalım bunu karşılayabilecek mi?'' demek istedi fakat biz anlamadık.

Tüm Mihawk haterlerine yazıklar olsun! Yaşasın Mihawk ve fanları.

Üye silindi 1004

Mihawk'ın seviyesi tam olarak bu ID baş gardiyanı

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kardeşim kusura bakma ama buna ne inceleme denir ne de başka bir şey. 3 tane manga sayfayı atıp kalan yerlere kişisel görüşünü yazmak inceleme değildir. Kalbin kırılmasın. Ama olmamış. Mihawk'ın haki olayından tut Vista'ya dövüşü neden ertelediklerine kadar çoğu şey yanlış. Seriyi biraz daha dikkatli oku, biraz yorum, biraz tartışma oku. Ondan sonra istersen yine konu açarsın
Neden kusura bakayım kardeşim benim ki nasıl fikirse seninki de fikir :)
O 3 manga sayfası dışında Mihawk'ı gördüğümüz bir yer olsa onu da eklerdim.

Mihawk'ı hiç tanıyamamışsınız yazıklar olsun!

O ömrü boyunca hiç ciddileşmeyen bir insan her zaman gücünün sadece on da birini kullanır! Dünya'nın en güçlü adamına attığı slash bile onun sadece kolunu oynatmasından ibarettir! Siz bakmayın onun ''O adamla aramda ki farkı ölçeceğim'' dediğine sözleri başka,fanlarına anlatmak istediği şey başkadır onun! Aslında ''O kim len. Bakalım bunu karşılayabilecek mi?'' demek istedi fakat biz anlamadık.

Tüm Mihawk haterlerine yazıklar olsun! Yaşasın Mihawk ve fanları.
Sonunda gözlerini açan bir fert görebilmek, sevindirdin.

Aile diyelim, WBler de aile değil mi? 30 tane Bobbin sayesinde mi en güçlü aile oldu bu Kocanalar? :D
Kan bağı açısından en güçlü aile demiştir bence :D
wb ler de aile ama kan bağı yok malesef.

Hani bm yi küçümseyecek en son kişiyim ama wb’nin oluşumundan güçlü değildir bence :D

Şu anki yonkolar içinde ordu olarak bm en güçlüsü olabilir çünkü lola’yı evlendirdikten sonra indiremeyeceğim yonko yok diyordu. Hatta wb’yi bile yenebilirdim diyor. Özellikle wb derken “hatta” demesi wb ve oluşumunun daha yüksek bir noktada olduğunu kabul etmiş oluyor.

Ha bu arada marco>Mihawk>kata söylemini ben de abartı buluyorum bu konuda sana katılıyorum.

Mihawk>marco>=kata bence böyledir.

Kan bağı açısından en güçlü aile demiştir bence :D
wb ler de aile ama kan bağı yok malesef.

Hani bm yi küçümseyecek en son kişiyim ama wb’nin oluşumundan güçlü değildir bence :D

Şu anki yonkolar içinde ordu olarak bm en güçlüsü olabilir çünkü lola’yı evlendirdikten sonra indiremeyeceğim yonko yok diyordu. Hatta wb’yi bile yenebilirdim diyor. Özellikle wb derken “hatta” demesi wb ve oluşumunun daha yüksek bir noktada olduğunu kabul etmiş oluyor.

Ha bu arada marco>Mihawk>kata söylemini ben de abartı buluyorum bu konuda sana katılıyorum.

Mihawk>marco>=kata bence böyledir.
Kan bağı dememiş ama aile demiş. E. Oda net bir şekilde WBler'in aile olduğu mesajını verdi, 1 arcda bu işlendikten sonra böyle bir açıklama yapılıyorsa ben WBler'i aile olarak alırım. O kadar baba baba diyen insanlar da bu açıklama zoruna gittiği için yok aslında aile değil onlar der :D(seni kastetmiyorum)

Yakın zamanda Mihawk Reis ile olacak karşılaşmamızda, olası senaryolar;

Kaido Baba'nın adamları ve Luffy tayfası kapışır, Zoro "gelin uleeeyn" diyerek önüne geleni doğramaktadır. Öyle gaza gelmiş olacak ki yanlışlıkla "ben Kk olacak adamın sağ koluyum, siz kimsiniz!?" der. O sırada Wano'nun parçalarından bir adanın üzerinde olan Luffy'ler ve Kaido tarafının arası, Muazzam bir Slash ile ortadan ikiye ayrılır. Herkes ne oluyor, ne bitiyor diye düşünürken, Zoro durumu çakmıştır; bunu yapan kişi, üstadı Mihawk'tan başkası değildir. Taa kendi adasından Zoro'nun bunu diyeceğini K. Hakisiyle fark edip 3 ay öncesinden Slashı yollamıştır. Ayrıca Slashıyla yere "geldiğin yeri unutursan, köpekten farkın kalmaz yeğen" yazarak Zoro'ya son dersini vermiştir. Zoro bunu görünce Deiku hedefini hatırlar ve sözlerine pişman olur.

3 ay önce...

Zoro: Hah, hiya huu (çalışma sesleri)
Mihawk: (anlamlı bir şekilde sırıtır ve Kılıcıyla Slash atar.)
Zoro Slash'tan sıyrılır, -neden yaptı la acaba bunu- diye düşünür.

Zoro işte 3 ay sonra bu anda, üstadının neden ansızın Slash attığını anlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık