Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sayımız yine artmış. Op'u olumlu olumsuz duygularına yenik düşmeden analiz edebilen 35 cesur yürek varız. ( tabi şimdilk )

Sayımız yine artmış. Op'u olumlu olumsuz duygularına yenik düşmeden analiz edebilen 35 cesur yürek varız. ( tabi şimdilk )

Ben duygusal felan bakmadım,kendi adıma şahsen yazayım dedim ama gerçekten kararsızım,amiral seçeneğine verdim,yonkou ayarı çıkarsada şaşırmam,sağlam bir temeli ve hakkında hiçbirşey bilmediğimiz karakter,ayrıyetten sevinirim:good:

Şu Wano'daki "Lurking Legend" denilen karakter çıksın, Shogun kim belli olsun kılıçları ile ne tarz yetenekler yapabiliyor öğrenelim, ona göre Mihawk'ı da ölçer, tartar bir yere koyarız. Zira bu Wano aynı zamanda Mihawk'ın ne derecede olduğunu bilmemiz için yapılmış bir arc gibi.
Zira dünyanın bir numaralı kılıç ustası olmak -ki Wano gibi hemen hemen herkesin kılıç kullandığı yer varken- kolay değil.

Amiral ayarında vardır ama daha yüksek olabilir mi bilmiyorum.

Marco > Mihawk >= Katakuri > Luffy

En iyi böyle anlatabilirim sanırım beklediğim Mihawkın seviyesini. Eğer böyle çıkmazsa benim için diğer bi ihtimal en güçlü sağ kol kabul ettiğim Marco ile ya eşit yada 1 tık güçlüdür. Her iki durumdada Amiral alamaz kılıcını münasip bi tarafına 20 dk içinde sokarlar.

Marco > Mihawk >= Katakuri > Luffy

En iyi böyle anlatabilirim sanırım beklediğim Mihawkın seviyesini. Eğer böyle çıkmazsa benim için diğer bi ihtimal en güçlü sağ kol kabul ettiğim Marco ile ya eşit yada 1 tık güçlüdür. Her iki durumdada Amiral alamaz kılıcını münasip bi tarafına 20 dk içinde sokarlar.
En güçlü organizasyon Kocana'nınken, en güçsüz sağ kol da onun oluyor. Çık içinden çıkabilirsen :oleyo2: Sanırım Kocana 150 tane Usopp ile dünyanın en güçlü korsan organizasyonu olmuş.
Bakıyoruz Jozu > Kraker, Marco > Katakuri, üstüne zibilyon tane gemi ama sağ olsun Bobbin gibi arkadaşlar öne geçiriyor bu organizasyonu :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık