Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gönül rahatlığı ile istese yonkou olur diyorum.Bana göre bireysel anlamda karşısına çıkıp kol bacak almayacağı adam yoktur bu seride.Ama o tür işlere burnunu sokmuyor kendi kafasında amacına zaten ulaşmış bir adam.Shichi diye alay edenlere gelince nedeni belli olunca görüşürüz diyorum.

Gönül rahatlığı ile istese yonkou olur diyorum.Bana göre bireysel anlamda karşısına çıkıp kol bacak almayacağı adam yoktur bu seride.Ama o tür işlere burnunu sokmuyor kendi kafasında amacına zaten ulaşmış bir adam.Shichi diye alay edenlere gelince nedeni belli olunca görüşürüz diyorum.
O yüzden Vistayla kafa kafaya çıktı :D Serinin en balon adamı bence

Mihawk kutsalların hazinesini kullanabilecek nadir kişilerden biri olabilir.Hazine için ölümsüzlük gerekiyormuş.Mihawk'ın da Dracula olduğunu iyi biliyorsunuz.Mangaka olsam Mihawk'ı kutsallardan biri ve ölümsüz yapardım.Hatta o boş tahta oturan perde arkasındaki lider bile olabilirdi.Potansiyel çok fazla bildiğiniz gibi. :)

Ahahahaha ben dediydim.:hhh: Son boss Mihawk yada onun kardeşi.:fool:Mihawk-sama kardeşini kendi elleriyle durduracak olan Raizel.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık