Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yonkoular karşısında Amiraller ve savaş lordları dengeyi oluşturuyor. Koramirallerde buna vurgu yapmış. Biz o dengeyi oluşturan ana unsurlar değiliz anlamında.

Mihawk da seviyesini merak ediyordu. WB karşısında ölçmek istedi. Hımm demekki ben Komutanlarla uğraşacak seviyedeyim dedi köşesine çekildi. :D

Ama seviyorum adamı Zoro faktörüde var. Onun hatrına Amiral altıdır diyorum. :D

Ya arkadaşlar mihawkı hiç sevmem ama merak etmeyin Oda ezdirmez onu hani ezilse bile acayip bir güç gösterisinden sonra ezilir o yüzden içiniz rahat olsun. Oda’nın kılıç fetişi olduğu için mihawkın rezil olma ihtimali yok. Ama şunu unutuyorsunuz shanksin de kılıcı var :) mihawk istese bile bundan sonra shanks kadar sükse yapamaz. Mihawk wb ye ders vermeye kalkamaz veya savaş bitiremez gorosei ile belki görüşür o da belki yani. O yüzden mihawkı shanks ile karşılaştıracağınıza gelecekte ne yapabilir veya seri de rolü ne olabilir onu konuşun bence.
Shanks 4 büyük korsandan biri, en sağlam korsan tayfalarından birinin başında. Mihawk tek başına ve bir arzusu olduğunu görmedik. Shanks eski Roger Korsanı üyesi ve dünyanın bazı sırlarına vakıf. Tabi ki Mihawk'tan daha fazla sükse yapacak. Ama konu bu değil ki? Konu Mihawk'ın seviyesi. Mihawk'ın seviyesi hakkında yazmak istemiyorsan yazmazsın, gelip burada ya bırakın bu işleri yazmana gerek yok. Tom Bombadil Yüzük savaşında yer almıyor diye millet onu konuşmayacak değil.

İstese KK olur seçeneği saçma olmuş. Troll niyetine mi koyuldu bilmiyorum. Mihawk Luffy'e KK olmak beni geçmekten daha zor tarzı bir şey söylüyor. Yani bu adam kendi seviyesini biliyor ve o seviyenin zorluğunu KK ile tartıyor.

Güzel konuya değindin ama bu net değil.Kuma tayfayı kurtardığında Kizaru kasıtlı yaptığını anlamıştır.Orada atar yaptı ama daha sonra bunun hesabının sorulacağını iyi biliyordu.Robot olduğu için hükümet lordluğu elinden almadı sanırım Vegapunk sayesinde yakalayıp tamamen insan silah olmasını sağladı.Zaten onu bildiğinden elveda dedi en son.
Kuma diyor bunu. Ben seni lr işbirliği yapmak zorunda değilim Hükümete bağlıyım direk olarak. Denizciler bu konuda Hükümet'e raporda bulunabilir ama hükmü verecek olan yine Hükümet. Şimdi ise direk olarak Amiral buna karar verebiliyor.

Aradaki fark şu.

Mihawk şatosunda koltuğuna yayılmış şarabını yudumlarken şatonun zili çalıyor.5 kadim kapıda bekliyorlar.Girin diye sesleniyor Mihawk.O sıra sarışın dalıyor hemen içeriye.

Mihawk : Durun önce ayaklarınızın çamurunu girişteki halıya silin.Şatomu kirletmenize izin veremem.
Kadimler : Tamam siliyoruz lütfen kusurumuza bakmayın.

İşte bu Mihawk'ın seviyesi. :cool:

Aradaki fark şu.

Mihawk şatosunda koltuğuna yayılmış şarabını yudumlarken şatonun zili çalıyor.5 kadim kapıda bekliyorlar.Girin diye sesleniyor Mihawk.O sıra sarışın dalıyor hemen içeriye.

Mihawk : Durun önce ayaklarınızın çamurunu girişteki halıya silin.Şatomu kirletmenize izin veremem.
Kadimler : Tamam siliyoruz lütfen kusurumuza bakmayın.

İşte bu Mihawk'ın seviyesi. :cool:
En başta tek bir Shichi vardı. Onun kararıyla Hükümet kuruldu ve şu an ki adı ile bilinen Gorosei seçildi. Bunların hepsini yapan tek adamdı o da yılların Dracula'sı. Ardından sisler ardındaki Satosuna istirahata çekildi ve 760 yıl boyunca uyku çekti. Şimdi yeniden uyandı ve harekete geçti. İlk olarak görevlendirdiği 5 Hükümet İhtiyarını Satosuna emretti....

Buradan sonrasını anlattın herhalde hacı. Mangada böyleydi.

İstese KK olur seçeneği saçma olmuş. Troll niyetine mi koyuldu bilmiyorum. Mihawk Luffy'e KK olmak beni geçmekten daha zor tarzı bir şey söylüyor. Yani bu adam kendi seviyesini biliyor ve o seviyenin zorluğunu KK ile tartıyor.
Şimdi şöyle bir şey var. Adamın isteği en güçlü kılıç ustası olmak. Daha fazlasını istememiş. İstese olamaz mı olur mu merak konusu. Ama adamın belirttiği Korsan Kral olmanın en güçlü kılıç ustası olmaktan daha zor olduğu. Korsan kral olacağını düşündüğümden değil mantığını söylüyorum.

Kuma diyor bunu. Ben seni lr işbirliği yapmak zorunda değilim Hükümete bağlıyım direk olarak. Denizciler bu konuda Hükümet'e raporda bulunabilir ama hükmü verecek olan yine Hükümet. Şimdi ise direk olarak Amiral buna karar verebiliyor.
İşte onu bilemiyorum bence önceden de verebilirdi.Eğer filo amirali git bir bak deseydi.Yada orada Ray olmasaydı o yüzden dedim.

En başta tek bir Shichi vardı. Onun kararıyla Hükümet kuruldu ve şu an ki adı ile bilinen Gorosei seçildi. Bunların hepsini yapan tek adamdı o da yılların Dracula'sı. Ardından sisler ardındaki Satosuna istirahata çekildi ve 760 yıl boyunca uyku çekti. Şimdi yeniden uyandı ve harekete geçti. İlk olarak görevlendirdiği 5 Hükümet İhtiyarını Satosuna emretti....

Buradan sonrasını anlattın herhalde hacı. Mangada böyleydi.

Hahaha doğrudur aynen nereden çaldığı anlaşılmış birde oradan çalayım demiş Mihawk serideki en güçlü karakter o vakit.:oleyo2:
Demek boşa denmiyormuş istese herşey olur diye.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık