Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Asla kesin konuşmuyorum. Tüm forumunda aynını yapması gerektiğini düşünüyorum. Ama Shicibukai olmanın en çok fayda sağladığı kişiler Shicibuki'lerin kendileridir.
Kuma bir devrimci olarak hükümete yanaşmak için Shicibukai olmuştur.
Hancock adasını denizci tehdidinden uzak tutmak için,
Doflamingo aynı sebepten ve birkaç başka sebepten.
Buggy güçsüz olduğu için.
Crocodile'ın sebebi belirsiz. Başından beri Alabasta'yı ve Pluton'u hedefleyip bunun için Shicibukai olmuş olabilir.
Moriah ağır yenilgi aldıktan sonra hükümete sığınmıştır.
Teach'in kendince sebepleri vardı.
Jinbe Balıkadam Adası için.
Law Punk Hazard'a sızmak için.
Weevil ise annesi öyle istediği için.

Yukarıdaki isimlerin hiçbiri Shicibukai unvanları olmasa istedikleri planı gerçekleştiremezdi. Herkesin haki bildiği Amazon Lily bile Denizci tehdidini savuşturmak için Hancock bu koltuğa oturuyor. Mihawk'ın gücü olsaydı, kendi adasında yaşamaya devam eder, arada sırada gelenleri de keser yollardı. Zira bu adam, sıkıntısını gidermek için bir gemiyi Grand Line'dan East Blue'ya kadar takip etmiş birisi. Arada sırada gelen denizciler işine gelirdi. Ama bu adam aksine denizcilerden sakınmayı seçmiş. Belki diğerleri gibi bir planı yok bu unvanla birlikte, bu yüzden bu kadar rahat. Her ortaya çıktığında herkesin şaşırması bu yüzdendir, Mihawk için elzem değil, lakin olması işine geliyor.
Sen öyle kesin konuşuyorsun demedim zaten yanlış anlama.Gördüğüm kadarıyla genel olarak öyle bir algı var.Yeri gelmişken yazayım dedim sadece.

Shicilik ünvanı bu shicilerin çok işine geliyor bende bunu söylüyorum.Mihawk'ın durumuna şöyle de bakabiliriz aslında.Eğer bu adam dediğin gibi sadece adasında takılsa seri içinde çok pasif kalmış olurdu.Belki de Oda'nın Mihawk'ı shici tasarlamasının nedenlerinden biri de karakteri bu kadar pasif bırakmak istememesidir.Mesela Mihawk shici olduğu için shicilerin toplantısında,mf de falan görebildik.Tabii bir de hikaye açısındanda "Neden shici oldu?" kısmı illaki açıklanır.Yani farklı şeyler çıkabilir Mihawk'tan.Bakalım artık.

Benim de hatam var :) yazım yanlış anlaşılmaya müsaitti çünkü.
Problem çözüldüyse sıkıntı yok dostum.

Shanks vs Teach savaşında Mihawk gelip kankisine yardım edecek zaten. Shanks'ın sağ kolu gibi hani. :/ Doğru yerlere parmak basmışsın diyorum.
Amiralden aşağı da çıkmayacağı kesin bence.Aynı düşünüyorduk di mi bu konuda ? :a:

Asla kesin konuşmuyorum. Tüm forumunda aynını yapması gerektiğini düşünüyorum. Ama Shicibukai olmanın en çok fayda sağladığı kişiler Shicibuki'lerin kendileridir.
Kuma bir devrimci olarak hükümete yanaşmak için Shicibukai olmuştur.
Hancock adasını denizci tehdidinden uzak tutmak için,
Doflamingo aynı sebepten ve birkaç başka sebepten.
Buggy güçsüz olduğu için.
Crocodile'ın sebebi belirsiz. Başından beri Alabasta'yı ve Pluton'u hedefleyip bunun için Shicibukai olmuş olabilir.
Moriah ağır yenilgi aldıktan sonra hükümete sığınmıştır.
Teach'in kendince sebepleri vardı.
Jinbe Balıkadam Adası için.
Law Punk Hazard'a sızmak için.
Weevil ise annesi öyle istediği için.

Yukarıdaki isimlerin hiçbiri Shicibukai unvanları olmasa istedikleri planı gerçekleştiremezdi. Herkesin haki bildiği Amazon Lily bile Denizci tehdidini savuşturmak için Hancock bu koltuğa oturuyor. Mihawk'ın gücü olsaydı, kendi adasında yaşamaya devam eder, arada sırada gelenleri de keser yollardı. Zira bu adam, sıkıntısını gidermek için bir gemiyi Grand Line'dan East Blue'ya kadar takip etmiş birisi. Arada sırada gelen denizciler işine gelirdi. Ama bu adam aksine denizcilerden sakınmayı seçmiş. Belki diğerleri gibi bir planı yok bu unvanla birlikte, bu yüzden bu kadar rahat. Her ortaya çıktığında herkesin şaşırması bu yüzdendir, Mihawk için elzem değil, lakin olması işine geliyor.
Uykusu bölündüğü için kovalıyor adamları. Zaafı uyku şimdilik bu kadarını biliyoruz. Korsanlar kesilmemek için yaklaşmazlar ( en azından bile isteye, orası tamam ) ama denizcilerin görevi bu. Ödülü açıklanmadığı için ona kimi yönlendirdiğini söylemek güç ama; amiral ise kafası ağrıyacak adamın. Sadece bu zaafı bile sebep olabilir.

Mihawk Zoro'nun hedefi olması dışında ne yapmış yahu :D
  1. Shanks ile düello (Kim bilir ne zaman)
  2. MF'de slash çer çöp kesme, bir kaç komutan atraksiyonu
  3. Dressrosa flashback her kılıç kokuto olur zımbırtısı
Her zaman görünen ile yorumlamak daha iyidir. Kimse demiyor ki şu seviyede çıkınca kabul etmeyeceğiz.
Bu daha çok doğmamış çocuğu don biçmeye benziyor.

Forumu yaklaşık 2 yıldır takip ediyorum, sırf şu Mihawk hakkında yazılan saçmalıklar yüzünden delirip, burda yazmaya karar verdim.
Sanırım millet olarak bişeylerin b*kunu çıkarmayı fazlasıyla seviyoruz, ama biraz abartmıyor muyuz sanki?
Mihawk için ya shichi seviyesinde diyorlar, ya da animedeki en güçlü adamdır diyorlar.
Şu adamı soktuğunuz durumlara bak, yazık günah be!
Hatta geçen biri Doflamingo daha güçlüdür diyordu, gerçekten deliriyorum.
Bu adam neyse Shanks da odur, shichi olmasında çok farklı sebepler yatıyor olabilir, belki tayfası bir şekilde yok olmuş olabilir, keza tayfasından hiç bahsedilmedi bile.
Kimse tek başında Shichibukai olamaz, hatta shichiliğide geç korsan bile olamaz.
Bu adamın devletin adı altında çalışmasının çok farklı sebepleri olduğuna inanıyorum.
Animenin devam etmesine kafadan 10 yıl daha var desek, zoro 10 yıl köpek gibi shichi seviyesindeki bir adamı yenmek için mi çalışacak?
Zoro'nun son rakibinden bahsediyoruz, korsanlar kralı'nın en güçlü adamı sadece bir shichibukai kadar mı güçlenecek yani?
Oda güç dengelerini çok iyi ayarlayan bir adam, Shanks çalışıp güçlenip yonkou olurken bu adamın tüm gün yatacağını mı sandınız?
Shanks=Mihawk bu kadar net.

Forumu yaklaşık 2 yıldır takip ediyorum, sırf şu Mihawk hakkında yazılan saçmalıklar yüzünden delirip, burda yazmaya karar verdim.
Sanırım millet olarak bişeylerin b*kunu çıkarmayı fazlasıyla seviyoruz, ama biraz abartmıyor muyuz sanki?
Mihawk için ya shichi seviyesinde diyorlar, ya da animedeki en güçlü adamdır diyorlar.
Bu adam neyse Shanks da odur, shichi olmasında çok farklı sebepler yatıyor olabilir, belki tayfası bir şekilde yok olmuş olabilir, keza tayfasından hiç bahsedilmedi bile.
Kimse tek başında Shichibukai olamaz, hatta shichiliğide geç korsan bile olamaz.
Bu adamın devletin adı altında çalışmasının çok farklı sebepleri olduğuna inanıyorum.
Animenin devam etmesine kafadan 10 yıl daha var desek, zoro 10 yıl köpek gibi shichi seviyesindeki bir adamı yenmek için mi çalışacak?
Zoro'nun son rakibinden bahsediyoruz, korsanlar kralı'nın en güçlü adamı sadece bir shichibukai kadar mı güçlenecek yani?
Oda güç dengelerini çok iyi ayarlayan bir adam, Shanks çalışıp güçlenip yonkou olurken bu adamın tüm gün yatacağını mı sandınız?
Kan kaybından ölürler şimdi, bu kadar açık sözlü ve iddialı olma :/

Buggy avatarı anlam kazandı şuan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık