Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şöyle bir baktım da seri ilerledikçe millet yavaş yavaş aydınlanmaya başlamış, haterlar haricinde. Siteye ilk üye olduğumdaki görüşlerle şu ankiler arasında epey fark var. Bu böyle böyle Shanks'le denklige kadar çıkacak. Ve tabi;

Şöyle bir baktım da seri ilerledikçe millet yavaş yavaş aydınlanmaya başlamış, haterlar haricinde. Siteye ilk üye olduğumdaki görüşlerle şu ankiler arasında epey fark var. Bu böyle böyle Shanks'le denklige kadar çıkacak. Ve tabi;
Neden denk oluyor, Mihawk savunması burada patlıyor işte, en iyi olsam ben denk kabul etmem tek kollu kızılı. Denk diyerek vampiri aşağı çekiyorsunuz. Mihawk seviyesiz biri olarak kalacak, araba Ferrari logosu var ama içindeki motor reno. Unvan var gerisi yok.

Neden denk oluyor, Mihawk savunması burada patlıyor işte, en iyi olsam ben denk kabul etmem tek kollu kızılı. Denk diyerek vampiri aşağı çekiyorsunuz. Mihawk seviyesiz biri olarak kalacak, araba Ferrari logosu var ama içindeki motor reno. Unvan var gerisi yok.
O benim görüşüm ya, Mihawk>Shanks furyası olacak zaten bana göre. Ben bu ikisinin bir şekilde hala denk kaldığına inanıyorum.

Niye aşağı çeksin Mihawk'ı, Shanks'ı yukarı çeker bu durum. Adam tek kol ile yonkou hâlâ ;)

Ayrıca Shanks ve Mihawk'tan bir şey görmedik. Wb'ye slash attı, Jozu durdurdu. Muhtemelen aynı şeyi Shanks yapsa, yine durdururdu Jozu ;)

Burada can sıkıcı olan Shanks'ın, Akainu karşısına çıkması ama Mihawk'ın ise Vista karşısına. Gerçi spontane gelişen bir durumda olabilir bu.

Don Krieg'in korsan filosunu sadece kendisini rahatsız ettikleri için için paramparça eden Mihawk gibi ciddi ve takmayan bir adam yonko seviyesinde ise neden Shichibukai olarak takılıyor? Yonko seviyesinde olan bir adam neden dünya hükümetinin Shichibukai oluşumunda yer alıyor? Bana göre bu seviyede olan adam bu oluşumda yer almazdı. En fazla amiral eder

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık