Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konu açılmış açılmasına da eskisi kadar sert sallayabilen babayiğitler göremiyorum. Korkmayın yav rahat 1 yılı daha vardır Mihawk'ın konusunun işlenmesine. Zaten o gün geldiğinde herkes Mihawk'ın hep Yonkou seviyesi olduğunu idda ediyorduk diyecek. Son fırsatlarınız bunlar, ben olsam iyi değerlendirirdim. :D

Konuyu görünce eski günlere döndüm. :d

Adettendir: Amiral üstü, yonko altı.
Şu iki aptalı gördükten sonra diyorum ki karşılarına hangi amirali çıkarsan baya baya savaşır bunlarla. Sonunda kaybedebilir, en nihayetinde iki imparatorun savaşından da bir galip çıkar, bu durum kaybedenin o kulvarda olmadığını göstermez. Diyeceğim amiral yonkou arasında belirgin bir seviye farkı olmadığını düşünüyorum artık.

Eskiden derdim, Sabo'yu imparator karşısında hayal edebiliyor musunuz?! Fuji üzerinden imparatora yürür, imparatorların daha güçlü olduğunu savunurdum ama öyle değilmiş. Sabo'yu Wano'ya getir, baya şekil yapar bunlara, arada çok bi fark olacağını düşünmüyorum.

Silinmiş Üye

Bilirsiniz çoğu evrende aşırı güçlü olan karakterler genelde pasif durumda kalmayı seçer daha doğrusu serinin yazarı böyle ister. Çünkü aktif bir rol alırsa her şey onun istediği gibi olur ve seriye çok etki eder. Marvel'daki The One Above All gibi. Üstelik Zoro için muhtemelen son boss olacağı için Mihawk > Kaido.

Silinmiş Üye

vegapunkun 2 tornavida hareketiyle yerini doldurduğu bomboş bir karakter.
2 tornavida hareketiyle oluşturduğu adamı Zoro kılıçsız döver :D Zoro'nun ustası ya, nasıl da ustası LGBT'li olan Sanji fanlarının zoruna gidiyor. Neden bizim fanı olduğumuz karakterin ustası böyle havalı böyle gizemli böyle güçlü değil diye :bilmem:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık