Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Mihawk'ın Savaş Lordu Olmadan Önceki Tayfası

Mihawk'ın Shichibukai olmadan önceki tayfası?

• Roger Korsanları

Kullanılan: 4 12.9%
  • Beyazsakal Korsanları

Kullanılan: 1 3.2%
  • Altın Aslan Korsanları

• Kızıl-Saç Korsanları

Kullanılan: 9 29.0%
  • Canavar Korsanları

• Büyük Ana Korsanları

• Bilmediğimiz bir tayfanın Kaptanı.

Kullanılan: 7 22.6%
  • Bilmediğimiz bir tayfanın Üyesi.

• Tayfası yoktu, tek başına korsanlık yapıyordu.

Kullanılan: 22 71.0%
  • Diğer (Belirtiniz)

• Kullanılan toplam oy
    31
Seride en çok tatışılan karakter belkide mihawktır :d bunun sebebi çok erken gösterilmesine rağmen nerdeyse her şeyinin (yeteneklerinin bile) sır gibi saklanması,
ama bu gerçekten merak ettiğim bir konu ve sizinde fikirlerinizi merak ediyorum, herkesin fikri farklı olabilir diye şıkları fazla tuttum, hepimizin bildiği gibi Mihawk shichibukai olmadan önce korsandı,

Görsel Gol D. Roger'ın ölüm anı; ve izleyen korsanlar arasında Mihawk'ta var. Mihawk burda 19 yaşında, ne doflamingo, ve moriah gibi gülüyor nede shanks ile buggy gibi üzgün. Yüzünden sadece tedirginlik ve şaşkınlık sezilebiliyor, gel gelelim sorumuza Mihawk burda halihazırda korsan mı korsansa hangi tayfada? yoksa bir çok kişi gibi Roger'ın ölümünden sonramı korsan olmaya karar veriyor

O değil de Shanks'ı yüzünü saklamak için çizmiş normal diyelim. Crocodile'ı arkası dönük çizip neyi gizliyor acaba ? Mihawk'a gelirsek hep tek başına olduğunu düşünüyorum.

Oy verdiğim iki şık, birincisi Kızıl Saç korsanları, ikincisi tek tabanca takıldığı.

Kızıl saç korsanları ile bir bağı olabileceğini düşündüm, shanks'la olan sahnelerini biliyoruz, shanks'ın olduğu adaya (galiba) gidip onun elinden sake içmişliği, yanlarına oturup sohbet etmişliği vardı diye hatırlıyorum. Oraya neden gittiği reveal'landı mı bilmiyorum. Öyleyse farklı. Ama açıklanmadıysa ihtimaller dahilinde tabii.

İkinci tercihim, ilk aklıma gelen tercih, tek başına takıldığı. Baratie Arc'ına giriş sahnesini hatırladım, tek başına, o son derece sıradan tahta parçaları (gemi de denmez ki ona..) üstünde gayet cool, bacak bacak üstüne atmış oturuyordu. O anın etkisinde kaldım.

Mihawk birinin boyunduruğu altında olacak bir korsan gibi gelmiyor bana. Zoro'yu bile zorla eğitti içindeki tutkuyu görüp, dolayısıyla bence birilerine bir şeyler öğretmek gibi bir isteği de yok ki bir korsan tayfasının kaptanı olsun.

Tek başına korsancılık çok düşük bi ihtimal. Bütün shichilerin derin bi geçmişi varken Mihawk'ın olmazmı ?

Koskoca Roger'ı götüren hükümet bana ne yapar diye düşünmüştür. Bir de çok yakışıklı çıkmış canısı<3

Şakası bir yana, tek tabanca takılıyordur bence.

Ben tek tabanca ihtimalinin az olduğunu düşünüyorum çünkü böyle tek tabanca takılan adamlar öncesinde yaşadığı tecrübeler olduğu için öyledir

Shanks ile Mihawk'un gizli bir bağı olabilir mi? Gizli üyesi falan tayfanın, ne bileyim...

Edit: Shanks-Mihawk = Luffy-Zoro dicem de ne alakası var. Yine yazmış olayım, belki tutar sdfg.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık