Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Mihawk'ın Ödülü (Tahmin)

Mihawk'ın ödülü sizce hangi değerde olur ?

• Kullanılan toplam oy
    90
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben olsam adama ödül koymam bile. Gorillerle beraber kılıç vssi atıp şatoda keyif yapıyor. Hiçbir zararı yok elemanın, amacıda yok. Kılıç ustalığı hobisi varmış çok güçlenmiş, shanks ile kanka olmuş bu mudur yani suçu.
Neyse Goriller geldi aklıma. Kıwıç ustası :)

Yani bak bu gibi olaylarda hikayeyi tamamen göz ardı ediyorsunuz. Söz konusu Luffy'nin canı olduğunda imparatorlar maymuna dönüyor, Luffy ölmesin diye bir kaç kişi Mihawk'ı durdurmuş çok görüyorsunuz. Mf'de Vista, Croco gibi adamlar Mihawk'ı durdurmasaydı Luffy nasıl hayatta kalacaktı, kim durduracaktı bu adamı söyler misin?
mfde mihawkı durduracak üç beş kişi var. adam denizcilerin tarafında olduğu için korsan tarafından anca wb durdurabilirdi.

King'in birden fazla beslendiği faktör var.Gidipte ödülünün yarısını bağlamadım o faktörlere.Ha %90 larda falan olmadığı da şimdiden bariz zaten.Kata da böyle bir durum zaten yok.Yıllardır aktif değil bir kere adam.Arc bitiminde daha net konuşulabilir durumlar.Savaşta görelim kuşu.Luffy torpilli değil yahu ne torpili.Luffy en fazla ödül konusunda hakkı yenen karakterlerden birisi.Sabo'nun ödülü normal gayet ödülü yüksek olan döver mantığına en büyük darbeyi vuran karakterlerden birisi.
King'in Kata'ya göre aktifliği nedir dedim cevap alamadım. Kata'nın inaktifliği nereden geliyor, neye göre inaktif bu adam dicem yine tatmin edici bir cevap alamıcam. King her haftasonu diğer yonkouların sağ kollarıyla güreş müsabakası düzenliyor da Kata, "yok kardeş, ben bizim çocuklara sırtım yere gelmez dedim şimdi durduk yerde Goethe gelmeyelim" diyip yan mı yatıyor ?

King'in %90 olmadığı belli ama Katakuri'nin de belli. Neden dersen, imparator tayfasındasın aga balıkçı teknesinde değil. Bu başlı başına +ödül demek zaten. King'in Katakuri'den fazla aldığı tek bir kalem vardır o da Canavar Korsanları ekibinin bela tipler olması. Gerisi boş. Cidden boş yani. Çünkü senin dediğin gibi ırkına %10, kaptanına %15, aktiflik(!) %10, sivil katliamı %10 dersek aha ödülü %55 kalıyor zaten adamın.

Luffy her konuda olduğu gibi ödül konusunda da torpillidir. Bundan sonra daha iyi göreceğiz. Ödülü milyar milyar artan birine ödülde hakkı yeniyor denmez yani ayıp :)

Sabo'nun ödülünün nesi normal anlamadım. Herif şu an kağıt üstünde Dragon'un sağ kolu. Dragon dediğimiz adamın bana göre minimum 5 milyar ödülü var. Sen 5 milyarlık adamın sağ koluna 600m ödül mü verirsin ? Snack 600m lan! Bu adam amiralle dövüştü Dressrosa'da. Snack dövüşsün hadi. Aktiflik diyorsun ya.. He işte bu çocuk hep sahalarda, hep aktif. Neresi normal bu ödülün? :confused: Zerre de sevmem ha Sabo'yu :artiz:

mfde mihawkı durduracak üç beş kişi var. adam denizcilerin tarafında olduğu için korsan tarafından anca wb durdurabilirdi.
Ben o savaşta mihawkın çok ciddi savaşmadığını düşünüyorum.Wbye slash attı o kadar.Geri kalan tüm savaşı zoroyla ilk karşılaştığı laylaylom havası vardı sanki.Tabi bu benim görüşüm.

Bir tayfası olmadığı için yüksek bir tehdit oluşturmuyordur, kişisel olarak en az 2 milyar, en fazla 4 milyar diyorum. Şanks ile eşit güçte görülmesi, malum ünvan, yaptığı icraatler ve şiçi ünvanı alındıktan sonra yapacaklarıyla bu aralıklarda göreceğizdir diye temenni ediyorum.

King'in Kata'ya göre aktifliği nedir dedim cevap alamadım. Kata'nın inaktifliği nereden geliyor, neye göre inaktif bu adam dicem yine tatmin edici bir cevap alamıcam. King her haftasonu diğer yonkouların sağ kollarıyla güreş müsabakası düzenliyor da Kata, "yok kardeş, ben bizim çocuklara sırtım yere gelmez dedim şimdi durduk yerde Goethe gelmeyelim" diyip yan mı yatıyor ?

King'in %90 olmadığı belli ama Katakuri'nin de belli. Neden dersen, imparator tayfasındasın aga balıkçı teknesinde değil. Bu başlı başına +ödül demek zaten. King'in Katakuri'den fazla aldığı tek bir kalem vardır o da Canavar Korsanları ekibinin bela tipler olması. Gerisi boş. Cidden boş yani. Çünkü senin dediğin gibi ırkına %10, kaptanına %15, aktiflik(!) %10, sivil katliamı %10 dersek aha ödülü %55 kalıyor zaten adamın.

Luffy her konuda olduğu gibi ödül konusunda da torpillidir. Bundan sonra daha iyi göreceğiz. Ödülü milyar milyar artan birine ödülde hakkı yeniyor denmez yani ayıp :)

Sabo'nun ödülünün nesi normal anlamadım. Herif şu an kağıt üstünde Dragon'un sağ kolu. Dragon dediğimiz adamın bana göre minimum 5 milyar ödülü var. Sen 5 milyarlık adamın sağ koluna 600m ödül mü verirsin ? Snack 600m lan! Bu adam amiralle dövüştü Dressrosa'da. Snack dövüşsün hadi. Aktiflik diyorsun ya.. He işte bu çocuk hep sahalarda, hep aktif. Neresi normal bu ödülün? :confused: Zerre de sevmem ha Sabo'yu :artiz:
Sabo'nun bu son olaylara kadar adam akıllı bir icraatı yok.Ne kadar güçlü olursa olsun icraat yapmadan ödül falan artmaz bariz bir şey bu.Luffy tekrar yazıyorum torpilli bile değil daha da alması gerekirdi.

Kata'da bal gibi bu oran King'e göre çok daha yüksektir.Herifin ırktan aldığı bir ödülü yok,kaptandan da King kadar yararlanamıyor.Herifin olduğu tayfa da çok aktif bir tayfa değil hem kendi sözü,hem Cracker olayı bunu kanıtlıyor.Ki o tayfada yüksek ödülle olup daha zayıf kişiler bile var.Tekrar yazıyorum King'in ödülünün daha fazla olması gayet normal.Birisi alabileceği maks ödülü almış diğeri kesin olarak almamış bu da net.Ki ödülü yüksek olan döver diye mantık zaten yok.Arc içerisindeki performansı da belli kendisinin.

Chopper evcil hayvan olduğundan ödülü 100:beli: filandı. Mihawk'da zamanında dünya hükümetinin evcil hayvanı olduğundan 200:beli: filan olur. Chopper'ı geçer bence ondan daha güçlüdür.

Hep yinelerim bunu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık