Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Mihawk'ın Ödülü (Tahmin)

Mihawk'ın ödülü sizce hangi değerde olur ?

• Kullanılan toplam oy
    90
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gücü beklediğimden az çıkarsa ve tayfa kesintisi olursa -> 1-2 milyar
Gücü beklediğimden az çıkarsa ve tayfa kesintisi olmazsa -> 2-3 milyar
Gücü beklediğim gibi çıkarsa ve tayfa kesintisi olursa -> 3-4 milyar
Gücü beklediğim gibi çıkarsa ve tayfa kesintisi olmazsa -> 4-5 milyar

Tahminim 3-4 milyar şimdilik. 4 ve başları dahil.

Ödülü tahmin etmek çok zor. Bu biraz aktif olmakla biraz tehditkar olmakla alakalı. Ne kadar zaman shicilik yaptığı da belli olmadığı için ödülün - varsa- ne zaman donduğu da belli değil. Gerçi sistem dağıtıldı bir sonraki görüşümüzde yenilenmiş ödülü gösterilir. Bir korsan gibi yaşamışsa ödülünün 2.5 tan aşağı olacağını zannetmiyorum.

Anket kısıtlayıcı olmuş. 6 üzeri rahat. Ama Oda karakterin hakkını yerse 4,048,900,001 olur.

Bu konuda emin olamıyorum çünkü Oda'nın, bu ödülü neleri hesap ederek vereceği önemli. Sadece gücünü yansıtmak için verirse ve tayfa, icraat, filo, bölge kontrolü vs. gibi şeyleri hesaba katmazsa, 3-4 arası olması gerekir. Eğer tüm bunları hesaba katarsa 2-3 arası da olabilir.
Ben, kendimce olması gerekeni seçiyorum ve 3-4 arası diyorum.

Anket kısıtlayıcı olmuş. 6 üzeri rahat. Ama Oda karakterin hakkını yerse 4,048,900,001 olur.
Haklısın öyle oldu ama mangaya göre yaptık.5 milyar ve üstü kk seviyesi olduğu için.Kk olmak beni geçmekten zor dedi Mihawk o yüzden öyle bir seçenek açmadım.Ama merak etme 5 küsür ödülü çıksın patladığımı kabul edip konuyu imha edeceğim sildireceğim yönetime.:oleyo2:

O kadar ödülü çıktıktan sonra zaten bu konular önemsiz kalır kimsenin umrunda olmaz.:ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık