Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Mihawk'ın Gizemleri

Ben buldum. Vallaha buldum. Olay şöyle başka açıklaması yok:
Mihawk kılıcını çıkartırken klipsli olduklarından dolayı kılıç rahatça çıkıyor. geri sokacağı zaman arkasına götürüyor ve birinden yardım istiyor, o kişi de klipslerini kapatıyor. MF'de Doflamingo veya denizcilerden, Don Krieg sonrası aşçılardan bu yardımı istemiş olabilir.

İyi de ne yapıyor bu kılıç sıvı hale mi bürünüyor geçmek için. :oleyo:
Animede bile buna dikkat edilmemiş. 3.28'e bakarsan kılıcı yerine koyarken net olarak çizilmiş, ama kılıcın boyu 30 santimetre olmuş.

Ben buldum. Vallaha buldum. Olay şöyle başka açıklaması yok:
Mihawk kılıcını çıkartırken klipsli olduklarından dolayı kılıç rahatça çıkıyor. geri sokacağı zaman arkasına götürüyor ve birinden yardım istiyor, o kişi de klipslerini kapatıyor. MF'de Doflamingo veya denizcilerden, Don Krieg sonrası aşçılardan bu yardımı istemiş olabilir.

İyi de ne yapıyor bu kılıç sıvı hale mi bürünüyor geçmek için. :oleyo:

Bu kadar tartışma yerine bir babayiğit çıksın aynı uzunlukta bir sopa ile deneme yapsada oluyor mu olmuyor mu söylesin belkide hiç bir olayı yoktur rahat çıkartıp takılıyordur

Animede bile buna dikkat edilmemiş. 3.28'e bakarsan kılıcı yerine koyarken net olarak çizilmiş, ama kılıcın boyu 30 santimetre olmuş.

belki de mihawk uzun kol kabilesindendir, dirseğinin birini giysisinde saklıyordur ideo gibi.

bu arada merak ettim bak uzun kol kabilesi demiştken, acaba uzun kol kabilesinden biri zoan yerse hibrit formunda ekstra eklemlere sahip olur mu :S

Ben kılıç gizemini çözmüştüm. :cool:

Mihawk'ın kılıcı saf hakiden oluşuyor. Zamanında paint ile hakisiz Yoru'yu çizmiştim. Sadece baştaki sarı kısmı var. Gerisi full haki. Mihawk kılıcı sokup çıkartırken hakiyi açıp kapatıyor.

Ben kılıç gizemini çözmüştüm. :cool:

Mihawk'ın kılıcı saf hakiden oluşuyor. Zamanında paint ile hakisiz Yoru'yu çizmiştim. Sadece baştaki sarı kısmı var. Gerisi full haki. Mihawk kılıcı sokup çıkartırken hakiyi açıp kapatıyor.
hakiyi açıp kapamasına gerek yok, zaten 9x ileri seviye ryou kullandığı için her şeye nüfuz ediyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık