Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Mihawk'ın Akıbeti

herhangi birinin tayfasına katılacağını sanmıyorum. kendi istekleri doğrultusunda yaşayan bir insan, yani bir tayfaya katılacak olsa shichibukai sisteminin kaldırılmasını beklemezdi.

İhtimaller arasında en nefret ettiğim, Shiryu klişesi. O olmasın da, diğerleri bir nebze kabul edilebilir. Denizcilere yakalanmasına zaten ihtimal vermiyorum. Öyle senaryo mu olur?

Bigmom vs shiryuu olacak gibi gücünüde göstermiş olur shiryuu mihawkıda yener en iyi kılıç ustası olur ödülüde artmış olur.

Teach ve tayfasının peşinde olduğu şey Kokuto Yoru değilse eğer bu zamana kadar yaşadığı tarzda yaşamaya devam eder. Tek farkı sıkıldıkça sadece korsan filosu değil denizci filosu da harcar. Shanks'la sake falan içmeye gider. Ama Oda BB, Mihawk, Perona, Moria üzerinden bir drama çıkartırsa bilemem orasını.

Shanks'la aralarındaki ilişkiyi düşününce onun altında bir tayfa üyesi olacağına inanmıyorsunuz heralde.Genel olarak bir tayfa üyesi olacak bir karakter değil zaten.Yalnızca Shanks'la güç birliği yapabilirler ortaklık anlamında.Ben öyle olacağını düşünüyorum

Bu adam hiç bişi göstermeden yakalanıyormuş. Hayvani gülerim lan. Ama olmaz öyle bişi. Oda zeki adam. Bunu almaya giden ekipte amiral gören var mı? Yok. 3-5 çöp kesicek bizim forumda UAAAAAAAA diye gaza gelecek. Sonra ver elini Mihawkın seviyesi 2k sayfa.
Vegapunk'ın silahlarını yollamışlardır. Schi yerine koydukları şeyi göstermeleri için müthiş fırsat.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık