Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Mihawk Tartışmalarına Son

Funduska

O zaman neden dalga geçiyorsun abi bu konuda. Fishman Island arc'ta balıkadam konusu olarak zirveydi ama sonuç var mı?
O mesajda da dalga geçiyor.
Spoiler vermek gibi olmasın ama Oden diye bi karakter var Mihawk tartışmalarına son verirdi muhtemelen ama Kaido başgan adamı çorba yaptığı için çakma vampir ortalıkta dolanıyor.
Hem kaido övüldüğünde tepki gösterirsin hem kaido översin bu nasıl iş muhterem ?

O zaman neden dalga geçiyorsun abi bu konuda. Fishman Island arc'ta balıkadam konusu olarak zirveydi ama sonuç var mı?
alışkanlık. neysem mihawk alır diyem de konuya bi katkım olsun.

O mesajda da dalga geçiyor.

Hem kaido övüldüğünde tepki gösterirsin hem kaido översin bu nasıl iş muhterem ?
haydaa reyiz sen neden benim tek yönümü ele alıyorsun ki :s uzaklaştırma kendini sonra yanlış anlaşılmalar çoğalır aramızda.

bak şimdi spoiler olacak ama serinin zirvesindeki adamların hepsinde dereceli blade sword vs çıkmadı mı söylediğim arclarda? özellikle şebek, racır falan baya baya düello bile etmişlerdir.

Eğer güç olarak bakıyorsak Haksız değiller ki serinin zirve güce sahip karakterine bakalım, Dragon Akainu Kuzan Kizaru Fujitora Sengoku Kaido Bigmom Roger Wb Garp Teach hangisinin gücü kılıc ustalığından geliyor? Hadi Shanks'in gücü kılıc ustalığından geliyor diyelim -ki değil- Mihawk'ı da bunların yanına koyalım, 12 isme karşılık 2 isim var. Bunlar dışında amiral seviyesinde falan samuraylar gördük mü ki 1. Güce sahipler diyelim? Seride iki büyük güç faktörü var haki ve meyve. Bu bu yani.Ana karakterin de kılıçla falan alakası yok hepimizin malumu.

Yıllardır seriyi takip etmiyorum dressrosa sonunda bıraktım açıkcası umurumda bile değil dibine kadar objektifim bu konuda.
Rayleigh, Shanks, Oden, Ryuma, Bogart. Seride 3 ana güç var. Haki, Meyve, Kılıç ustalığı. Bunu görmezden gelemezsin. Sen yok deyince de yok olmuyor. Seride hemen her karakterin sağ kolu bir kılıç ustası. Bu seri bal gibi de kılıç ustalarını da içinde barındıran bir seri. Serinin başından beri de içindeler. Sırf seride şeytan meyveleri var diye kılıç ustalarını yok mu sayacağız? Bu nasıl mantık?

Rayleigh, Shanks, Oden, Ryuma, Bogart. Seride 3 ana güç var. Haki, Meyve, Kılıç ustalığı. Bunu görmezden gelemezsin. Sen yok deyince de yok olmuyor. Seride hemen her karakterin sağ kolu bir kılıç ustası. Bu seri bal gibi de kılıç ustalarını da içinde barındıran bir seri. Serinin başından beri de içindeler. Sırf seride şeytan meyveleri var diye kılıç ustalarını yok mu sayacağız? Bu nasıl mantık?
Ben ne diyorum sen ne diyorsun kardeş? Bu seride kılıc ustası yok mu diyorum. Rayleigh dediğin adam 3 hakide master o adamın eline tahta parçası versen yine o adam bulunduğu konuma cıkar. Çünkü önemli olan haki elinde ki silaha yüklediğin haki. Bogart demen zaten komik. Gerçi nickin herşeyi açıklıyor. Nickinin altında da luffy ve Sanji'ye giydirmişsin muhtemelen zoronun onlardan daha delikanlı ve güçlü olduğunu düşünüyorsundur. Senle tartışmayacağım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık