Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk Slash vs 1080 Pound

saldırının büyüklügü ayrı sey yogunlugu ayrı seydir.kayayı kesmek ayrı sey,elmas+busoshoku savunmasına saldırmak ayrı seydir.

mesela jozuyu bence mihawk yenilmesede yenemez.ama jozu gelir zoroyu kılıclarının üstüne oturtur.picanın savunması ise daz bonesdan bile kötü :D

zoro su an mihawkın yüzde 65i falandır sanırsam.öyle tahmin ediyorum.yani vistalardan,shiliewlerden hani o ayarda güclü yonko kılıc ustalarından ve wanodan bir kac adamdan geridedir sadece.

mihawk ise kılıc konusunda dünyanın zirvesi ve ne teknikte,ne zariflikte,nede atılan gücte ondan güclüsü yok.muhtemelen elinde kılıc tutan ve yenemedigi tek adam shankstır ondada öyle bir haki varki,wb ve tüm tayfası bile adamın hakisini öve öve bitiremiyorlar :ehe:

sonuc olarak mihawkın kesişi tescilli dünyanın en güçlü kesişidir.ve zekası olan her adamın anlıyacagı gibi dünyanın en güclüsüne dünyanın en güclü kesişiyle dalınmıtır.

zoronun daha antremana ve wano arcına ihtiyacı var bence:good:

Roronoa Zoro

Zoro fanlarının destur dediği tek konu herhalde, tarihe geçecek!
Bir de olmamış diyola, ne olmamışı oğlum?! Devrim oluyor burada.

Şimdi biz Mihawk'ı şişirip yüceltiyoruz(!) ya... Rayleigh de Roger'ın sağ kolu ve kılıç ustası. Hem fiziksel olarak da aralarında benzerlik var Zoro ve Rayleigh arasında falan.. Nasıl bu iki adamı bağdaştırıp da Rayleigh'e ''abartılacak bir adam değil canım'' gibi laflar atmıyorsunuz, ya da seviyorsunuz ya bu adamı ? Bundan bahsediyorum.
Rayleigh oldukça abartılabilecek seviyede bir adam ben aksini söylemiyorum ki.Keza Zoro da ileride bu kadar abartılacak bir seviyeye gelecek burası da kesin.Ben sadece Zoro fanlarının genel tutumundan bahsettim.Mihawk'ı en çok savunan kişiler genelde Zoro fanları oluyor çünkü.

Anladım tamam. Senin konuyla ilgili yazdığın mesajda konu biraz şuna gelmiş :

- Mihawk aslında öyle gideri olan bir adam değil aslında. Abartılacak bişeyi de yok amaaaaa, Zoro'nun rakibi olduğu için fanları tarafında şişirilip abartılıyor işte..

Ben buna binaen mesaj yazdım.
Aslında doğru anlamışsın dostum.Zoro'nun rakibi olduğu için toz kondurtulmuyor bence.Fakat yanlış bir düşünce bu.Zoro'nun asıl gayesi değişti artık bunu Mihawk da anlamıştı.

Zoro-Mihawk arasında iki durum var bence.Ya Zoro çoktan Mihawk'ı geçip onunla düeollo yapacak ya da Mihawk'ı yendikten sonra Luffy'yi KK yapmak için güçlenmeye devam edecek.Yani demek istediğim Zoro'nun sınırı Mihawk olmayacak.Mihawk amiral gücünde bir adam ve Zoro'nun zirvesi de amiralden fazlası olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık