Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Mihawk ile Shanks En Son Ne Zaman Dövüşmüştür?

Mihawk, tek kollu Shanks ile dövüştü mü?

• Kullanılan toplam oy
    111
Adam “tek kollu bir adamla dövülmekle ilgilenmiyorum” demişken neyin tartışması ki :S Adam sonradan mı prensip edinmiş :/

Son düzenleme:
İki kelimeye çok takılmışsınız, Mihwk'ın tek kollu Shanks ile dövüşmüş olması o kadar da imkansız değil.

Mihawk, tek kollu Shanks ile dövüşüp sonra mı hıh çekmiş? Mal mı bu adam?
Shanks, daha önce muhabbet ettikleri adama her defasında kavga mı istiyorsun diyor? Mal mı bu adam?

Reyleigh geçmişi bilindiği halde, yaşadığı yer bilindiği halde ve kizaru “geçmişini affedemeyiz” dediği halde shabondy’de özgürce yaşıyor. Adamda asker yok bireysel gücü var ve denizciler savaşa girerken iki efsaneyle uğraşamayız diyor. Savaştan sonra da akainu gibi bi adam filo amiraliyken bile reyleigh’e dokunmamışlar.

Mihawk reyleigh seviyesi olsa rahat bırakılmak için shicibukai olmasına gerek kalmazdı. Savaşa gitmek yerine reyleigh gibi içerek tv’den izlerdi olayları. Bu yüzden mihawk’tan yonkou seviyesi beklemiyorum ben. Shanks’la dövüşüp yarasız dolaşamaz bu seviyede.
Reyleigh’e efsanesinden dolayı dokunulmuyor elbette yani yaşlı hali kadar vardır belki mihawk. O da amiral seviyesi eder.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık