Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Mihawk İddiaları

Mihawk, Wano'ya Gitti mı?

• Kullanılan toplam oy
    353
Bence gitmemiştir.
Bir yerleri basıp gücünü kabul ettirmek pek Mihawk'ın karakterine uymuyor, ama atalarından biri daha önce gitmiş olabilir. Tabi bu durumda ünvan biraz havada kalıyor ama yinede Wano'da Mihawk'tan daha güçlü birini göreceğimizi sanmıyorum.
Eğer bizzat kendisi gidip milleti tokatlamışsa bir ay Sanji avatarı kullanırım. Ortamlarda Sanji'nin Zoro'dan daha güçlü olduğunu iddia ederim. Zaten ayda yılda bir mesaj yazıyorum çok birşey olmaz.:D

Üye silindi 2781

Mihawk'ı yenebilen bir Samurai olabileceğini düşünüyorum orada. Japon kültürünün ağırlaştığı Edo dönemini konu alan Wano'da illaki dünyanın en iyi kılıç ustasıyla düello yapmış kılıç ustaları vardır. Mihawk daha çok batı kültürünün üstlenen bir kılıç ustası gibi. Zoro'nun bir sonraki rakibi Mihawk'ı yenebilecek noktaya gelmiş bir samurai olacaktır, teorisini ortaya atıp gidiyorum.

Konu çok kısıtlı ve birbiriyle bağlantısız olmuş.

Bir tarafta gücü kabullendirmek yazıyor diğer tarafta gitmek yeterli görünüyor. Wano'ya herkes gidebilir bunu bizim tayfadan görebiliyoruz. Zoro'nun kestiği adamlar bile Wano'nun bir parçası ve adamların durumu ortada. :D

@Smoker Diyelim ki Wano'ya geldi Zoro'nun kestiği gibi zayıf adamları kesti ama en iyilerine üstünlüğünü kabul ettiremedi. Kim kazanacak? Çünkü Wano'ya gitmek isteyen herkes gidebilir. Önemli olan orada yaptığı etki.

Mihawk'ı yenebilen bir Samurai olabileceğini düşünüyorum orada. Japon kültürünün ağırlaştığı Edo dönemini konu alan Wano'da illaki dünyanın en iyi kılıç ustasıyla düello yapmış kılıç ustaları vardır. Mihawk daha çok batı kültürünün üstlenen bir kılıç ustası gibi. Zoro'nun bir sonraki rakibi Mihawk'ı yenebilecek noktaya gelmiş bir samurai olacaktır, teorisini ortaya atıp gidiyorum.
Kaybedersen ne yapacaksın?

Bir tarafta gücü kabullendirmek yazıyor diğer tarafta gitmek yeterli görünüyor. Wano'ya herkes gidebilir bunu bizim tayfadan görebiliyoruz. Zoro'nun kestiği adamlar bile Wano'nun bir parçası ve adamların durumu ortada. :D

@Smoker Diyelim ki Wano'ya geldi Zoro'nun kestiği gibi zayıf adamları kesti ama en iyilerine üstünlüğünü kabul ettiremedi. Kim kazanacak? Çünkü Wano'ya gitmek isteyen herkes gidebilir. Önemli olan orada yaptığı etki.
Eğer böyle bir şey söylenirse, Gitmedi diyenler kazanır. Wano'ya gittiği halde yenildiği söylenmedi ise, otomatik olarak herkesi yendiği kabul ediliyor yani.

Yani, bence Mihawk Wano'ya gitmiştir ama ne yenmiş ne yenilmiştir, o dediğin ezikleri falan yenmiş, en güçlülerine boyun eğdirememiştir, bu şekilde bir şık olsa direk seçerim. Karşısına da Mihawk Wano'nun en güçlü adamını yenmiştir koy o zaman iddiaya girerim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık