Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Mihawk İddiaları

Mihawk, Wano'ya Gitti mı?

• Kullanılan toplam oy
    353
Gidip ortalığı dağıtmıştır bence. Hatta ileride böyle bir adam vardı diye bahsi de geçebilir. İddaama gelince zaten yeni üyeyim sıkıntı olmaz ama kaybedersem 2 hafta boyunca Mihawk gömücem.

1.Arkadaşın dediği gibi burası tartışma çıkarılacak yer değil, ayrıca korsan değil kesinliği nereden geliyor, korsan olmayan bir adam niye Shichibukai oluyor, korsan olmayan birisine niye Shichibukai'lık teklif ediyorlar, kaale bile alınmayacak kadar uçuk bir iddia üstelik kesin yazmışsın sanki bir şey biliyormuş gibi.

2.Mihawk'ın olduğu konum ve karşılaştığı zorluklar ile Shanks'ın olduğu konum ve karşılaştığı zorluklar kıyaslanamaz bile, Shanks WB ve Kaido gibi canavarlar ile muhatap olup (ikiside açık ara Mihawk'tan güçlü) Yonko pozisyonunu koruyorken Mihawk WB'nin ve Luffy'nin yancıları, Vista ve Zoro gibi adamlarla muhatap oluyor, burada da kesin konuşmuşsun ve ilk iddian kadar uçuk. Birisi Luffy'nin tayfa üyesi Zoro tarafından hedef alınıyor, diğeri Kid-Hawkins-Apoo üçlüsü tarafından hedef alınıyor, kalibre farkı var arada. İnsan onu yazarken acaba ayıp mı ettim diye bir oturup düşünür sonrada özür diler.

3.Mihawk istediğini kessin, güç seviyesi önemli olan. O da Shanks'a kıyasla çok düşük gözüküyor.

4.Gene asılsız bir iddia.

5.Zoro ile istediği kadar dövüşsün, hadi seri sonunda dövüşsün. Bu onu bir Yonko olan Shanks seviyesine koymaz. Benn Beckman seviyesine koyar en fazla. Luffy vs. Shanks seri sonu olacaksa Zoro'nun seri sonu rakibide Benn Beckman olur çünkü. Mihawk taş çatlasın Benn Beckman seviyesi oluyor.

6.Oden'i yenmiş olsa ve bu Mihawk'ı diğer samuraylardan üstün kılsa herhalde Sakazuki-kun Samurayların ne kadar güçlü olduğunu tahmin edebilirdi sanırım.

Bu yazılanlara bence cevap verememen lazım, ama vereceksen genel tartışmada verirsen sevinirim.
Konu MİHAWK İDDİALARI. Ben de 6 tane iddia yazdım. Gelip cevap vermezsen tartışma çıkmaz. Dikkat ettiysen ben de kimseye cevap vermedim. Mihawk konusunda dile getirdiğim iddialarımı burada yazdım. Orada zaten bu iddialarımı neyde dayandırdığımı da yazdım. Tekrar tekrar her konuda aynı şeyi yazacak değilim. Git bul oku oradan. Ortada zaten kesinlik yok. İDDİA bu.

Konu MİHAWK İDDİALARI. Ben de 6 tane iddia yazdım. Gelip cevap vermezsen tartışma çıkmaz. Dikkat ettiysen ben de kimseye cevap vermedim. Mihawk konusunda dile getirdiğim iddialarımı burada yazdım. Orada zaten bu iddialarımı neyde dayandırdığımı da yazdım. Tekrar tekrar her konuda aynı şeyi yazacak değilim. Git bul oku oradan. Ortada zaten kesinlik yok. İDDİA bu.
Konu başlığını okuyup geçmeseydin keşke. Yazık.

Tahmin ettiğim gibi okuma ve anlamada sıkıntın var. ''İddiaları'' derken Smoker'ın kastettiği şey herkesin kafasına göre iddiada bulunabileceği bir konu değil, kendi sunduğu iddiaya karşı kimlerin iddiaya girip girmediği, o sebeple çoğul konuşuyor yani. Anlayabildin mi?

İddianın konusu şu; Mihawk, Wano'ya gelmiş ve üstünlüğünü kabul ettirmiş midir, yoksa hayatında hiç oraya uğramamış mıdır?
Konunun ilk mesajını oku.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık