Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Mihawk İddiaları

Mihawk, Wano'ya Gitti mı?

• Kullanılan toplam oy
    353
Mihawk dünyanın en iyi kılıç ustası olduğuna göre vano ya uğramama ihtimali yok.Shanks ı bir adada görmeye gittiğinde shanks ona gene maç mı yapmaya geldin diyor yani anlayacağınız mihawk gözünü kestirdiğine meydan okuyup kesmeyi seven birisi zoroyla ilk karşılaşmalarında zoroyu keserken zoro çaylak olmasına rağmen çocuk işine git uğraşamam senle demek yerine meydan okumasına dayanamayıp onu kesmesinden de anlaşılır.Gidip vano nun en iyi kılıç ustasına meydan okuyup tokatlayıp akıllı olacaksınız aklınızı alırım diyip çıkmıştır.(Bunu düşünmenin fanboylukla alakası çok yok bahsettiğimiz arkadaş bir yonko ya bile zamanında maç teklif edip kapışmış ve sağ çıkmış bir adam vano da ona rakip olacak birisi olduğunu düşünmem ama zoro için orda bir vilian çıkarılıp zoroya şov yaptırılacak o ayrı mesele)

Gitmemiştir diyorum ulan.Daha öncede Dünyanın en çok aranan adamının mantıken ödülünün 1 m ve üstü olması lazımdır diye mantık kurmuştum.Bu sefer en iyi kılıçutası mantıken kılıçcıların bol olduğu yerde altın vuruş bile yapmıştır diye mantık yapmıyacam.Ters mantık yapıyorum gitmemiştir.

Gitmemiştir diyorum ulan.Daha öncede Dünyanın en çok aranan adamının mantıken ödülünün 1 m ve üstü olması lazımdır diye mantık kurmuştum.Bu sefer en iyi kılıçutası mantıken kılıçcıların bol olduğu yerde altın vuruş bile yapmıştır diye mantık yapmıyacam.Ters mantık yapıyorum gitmemiştir.
Bi daha mı gelecez dünyaya :oleyo:

Bilemedim. Zaten en iyi olmanın şartı Wano'ya uğramaktır diye bir kanun da yok. :/ Mihawk kendisinden önceki en iyiyi yenip almıştır unvanı.

Mihawk gozumde rayleigh ayari bir adamdir ve rayleigin yasliligi bile amiral tutuyorsa ben mihawka amiral ayari derim. Bu rayleigh olayi nerden geldi rogerin sag kolu, ayni sekilde gelecek kk olacak olan luffynin de sag kolu zoro oldugu icin boyle bir mukayese yapılabilir. Ortada gucune dair delil cok aslinda ama daha tam islenmedigi icin karakter ne söylesek havada kaliyor, zoronun nihai hedefi olarak belirlemesi bile basli basina yeter zaten delil olarak. Amiral alti oldugunu savunmak zoronun nihai hedefini kucumsemekten baska bir sekilde aciklanamaz. Mf arcini baz alaraktan bu adamin gucune dair bir cikarim yapilamaz, yapilmasi teklif dahi edilemez.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık