Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Mihawk İddiaları

Mihawk, Wano'ya Gitti mı?

• Kullanılan toplam oy
    353

Üye silindi 5781

İzole olması yüzünden olabilir.Ryuma'nın bile ünlü olmasının sebebi WG'nin Wano'nun zengilikleri istemesinde dolayı temas içinde bulunmalarından.Wano'da yıllar içerisinde inanılmaz güçlü samuraylar çıkmış olabilir ama dış dünya ile iletişim olmadığı için başkalarının bundan haberi olmamamıştır.
Doğru diyorsun iyi diyorsun da Wano içerisinde bile böyle bir samuray yok adam akıllı :D . Ashura dersin , Denjiro dersin belki ama bana kalırsa tatmin edici değil bu iki karakter.

Doğru diyorsun iyi diyorsun da Wano içerisinde bile böyle bir samuray yok adam akıllı :D . Ashura dersin , Denjiro dersin belki ama bana kalırsa tatmin edici değil bu iki karakter.
Ashura ve Denjiro bence Kaido gibi bir karakter Wano'da olmasa ülkenin en güçlüleridirler.Yeni Dünya'da Yonkolar dışında güçlü kişilerden bir top 10 yapsak mutlaka olurlar.

Üye silindi 5781

Konunun Mihawk'ın en güçlü kılıç ustası olması ile alakası yok. Soru basit ve cevap da az çok belli oldu.
Zoro Mihawk'ın ilgisini çekmişti şahsen ben Mihawk'ın ilgisini çeken 2. bir kişi de beklerdim Wano'dan. Bir şekilde adından bahsettirmiş birisi. Kılıç ustası bir insanın Wano'ya , üst düzey kılıç mimarlarının, demircilerinin olduğu yere , samurayların ülkesine uğramadan bu unvanı alması bana gerçekten garip geliyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık