Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Mihawk Hangi Karakterleri İndirebilir?

Mihawk Hangi Karakterleri Yenebilir ?

• Kullanılan toplam oy
    112
Elmas kesilemez bu yüzden kılıç ustaları yenemez diosunuzda,ona bakarsan elmasa yumruk tekmede işlemez :D,Haki diye bir şey var bu elmas saf elmas değil meyve gücü,hem kesilir hemde zarar görür hakiyle.

Elmas kesilemez bu yüzden kılıç ustaları yenemez diosunuzda,ona bakarsan elmasa yumruk tekmede işlemez :D,Haki diye bir şey var bu elmas saf elmas değil meyve gücü,hem kesilir hemde zarar görür hakiyle.
Aslında elmasa karşı tekmeyle yumrukla dövüşmek daha avantajlı olabilir.Mesela bir bardağı kesmek mi daha kolaydır kırmak mı ? Onun gibi düşünüyorum ben.Ama elmasın abartıldığını bende düşünüyorum.Seride b.hakisi elmastan daha sert olan adamlar olmalı.Elmas sertlikte zirve olmamalı.

OPde bir karakterin yenemeyeceği hiç bir karakter yok
Aslında böyle konuların açılması çok yersiz
Marko
Katakuri
Şiriyu
Bunlardan hariç şansının olmaması lazım ama anket sonucuna bakınca Kaido falan herkesi almış

Şu eli tüfek tutmaktan başka bir işe yaramayan mal mal ortalıkta kalabalık yapan denizci askeri bile Kaidouyu Big Momı falan alır bu gidişle

Yönetici kardeş, diğer konu sadece imparatorlar üzerineydi. Bu konu daha genel ve kapsamlı. Sadece imparatorları tartışmak için diğer konu daha iyiydi.

Wb ölü Garp ve Sengoku'yu da saymıyorum(bunları zaten yenemez anlamında). Güncel yonkoular, Dragon + Akainu haricindeki bütün karakterleri 1 vs 1'de yeneceğini düşünüyorum Mihawk'ın. Ama bunları yenemez. Serideki en güçlü 9.(Wb'yi saymak gereksiz adam mezarda) karakter oluyor benim sıralamama göre.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık