Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet net değil biliyorum ama tek seçenek var.O da şahin göz.Sugar bile atmışlar bakın gözler aynı diye ama alakasız o sahnelerin hepsi karakterler aşırı tepki gösterince ekstrem durumlarda çiziliyor.Böyle normal haliyle çizilen şu ana dek Mihawk vardı.Animede bile gözleri hakkında bilgi verilmesinden luffye gelecek göstermesinden anlamalıydık sadece ona has olmayabilir.Mangaka sharingandan çalmış işte biraz.
Kendi kendine gelin güvey olmaktan öteye geçmiş senin durumun. Özellikle;
luffye gelecek göstermesinden
bu nasıl bi afakiliktir la?

Evet net değil biliyorum ama tek seçenek var.O da şahin göz.Sugar bile atmışlar bakın gözler aynı diye ama alakasız o sahnelerin hepsi karakterler aşırı tepki gösterince ekstrem durumlarda çiziliyor.Böyle normal haliyle çizilen şu ana dek Mihawk vardı.Animede bile gözleri hakkında bilgi verilmesinden luffye gelecek göstermesinden anlamalıydık sadece ona has olmayabilir.Mangaka sharingandan çalmış işte biraz.
Sugar'ı öylesine attım. Bu arada zaten fazla sürmez o adamı görürüz . Ama Mihawk çok alakasız duruyor şu an için.

Kendi kendine gelin güvey olmaktan öteye geçmiş senin durumun. Özellikle;

bu nasıl bi afakiliktir la?
Pardon tek seçenek yanlış olmuş ama onun dışında arkasındayım en güçlü seçenek şahin göz eğer yepyeni başka birşey çıkarmazsa.Mihawk'ın gözleri en sakin haliyle o şekilde diğerleri gibi değil.En çok hakuba benziyor ama o da sakin değil ve tam aynı değil zaten.Bu klanın alameti gibi birşey diye tahmin ediyorum.Onun dışında evet luffy kendi görmedi.Kata görürken gözlere zoom yapıyor o sahneye bak şahin gözlere zoom yapıldığını görürsün.Bu farklı bir kullanım rakibi Monet gibi ölüm korkusu şeklinde bitirme amaçlı bence daha çok hata yapsın diye.

La Red bırakın ya. Ortaya her arc olmayan, kanıtlanmayan 100-150 tane şey atalım biri tutarsa seviniriz mi diyorsunuz nedir? Üstelik iddia etmenin de ötesinde inanıp evet böyle oldu diyorsunuz. :(
Atıyorlar sonra sonuç hüsran oluyor. Biraz da biz atalım bizim de yanılma hakkımız olsun aslında.:D

Bu arada bu adamın sırtı kalındır inşallah. Yoksa o da hafif kuvvetli bir vuruşla boğulacak gibi olabilir. Hahaha..

Bu konu gereğinden fazla uzamış ya. KK olacak adamın sağ kolunun amacından bahsediyoruz. Yonko ayarında biri olması kadar normal bir şey olamaz herhalde. :D

Buraya da atayım. Im-Sama ile Mihawk tek karede:

Özel bir kabile yoksa kan bağı kesin gözümde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık