Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Meyvesiz Luffy'nin Güç Seviyesi

Luffy'nin şuanda meyvesi olmasa gücü hangi seviyedir?

• Kullanılan toplam oy
    346
luffy den meyveyi alınca ne kalacak ya hahaha iyicene saçma hal almaya başladı 2 yıl önceki chopper falan olur herhalde adamın bütün olayı meyve atakları savunması 2 yıl sonrasında ki bütün oyların troll olduğunu düşünmek istiyorum :D

Luffy'nin dayanıklılığını niye tartıştığınızı anlamadım. Tamam dayanıklı.

Saldırı gücü, hız?

G2,g3,g4 yokken nasıl olacak bunlar?

Mesela Luffy vs Vergo olsa, Luffy bunları kullanmadan alabilir mi? Lastiğin olmamasını geçtim, vites kullanmadan alamaz.

Temizinden koramiral.
Meyveyle iki vuruşla indirecekse meyvesiz 20 vuruşla indirir gene indirir demek istedik aslında. Kor'dan gelecek saldırılar Luffy'yi gıdıklar en fazla. İstedikleri kadar vursunlar. Onu da denk getirebilirlerse tabi.

Meyveyle iki vuruşla indirecekse meyvesiz 20 vuruşla indirir gene indirir demek istedik aslında. Kor'dan gelecek saldırılar Luffy'yi gıdıklar en fazla. İstedikleri kadar vursunlar. Onu da denk getirebilirlerse tabi.
İşte Luffy'nin saldırıları da gıdıklayacak. :/

Koramiral seviyesi de geniş bir yelpaze. Vergo kor değil mi?

Vergo'yu yenemez diyorum. Mümkün değil.

şuanlık elbet güç düşüşü yaşardı meyve çıkarılırsa koramiralin bi tık üstü olabilirdi.Ama seri sonunda yine korsanlar kralı olurdu :) mesele irade meselesi

Luffy'nin dayanıklılığını niye tartıştığınızı anlamadım. Tamam dayanıklı.

Saldırı gücü, hız?

G2,g3,g4 yokken nasıl olacak bunlar?

Mesela Luffy vs Vergo olsa, Luffy bunları kullanmadan alabilir mi? Lastiğin olmamasını geçtim, vites kullanmadan alamaz.

Temizinden koramiral.
2 sene önce Lucci ile dövüşürken vites kullanmadığı yerler var, orda da baya hızlı çevik takılıyor, güç olarak da meyvesiz Lucci ile yarışır gibi ama Zoan adama vursa da işlemez. Fakat sıkıntı Luffy bir kere vurup vazgeçen biri değil. Bir vurur olmaz, iki vurur olmaz ama üçüncüde işlemeye başlar. Kimisi buna irade der kimisi de mangaka torpili. Benim bi fikrim yok şahsen çünkü dövüş stili meyve üzerine gelişmiş şimdi pat diye çıkarınca uyum sağlaması ne kadar sürer belirsiz.

Hater çok var.:D Kusura bakmayın ama WB bile deprem yumruksuz Koramiral bir deve vurmuyordu. Luffy'nin tek vuruşla indirmesine gerek yok kimseyi. Gearları olmasa bile sadece k.haki ve b.haki seviyesi ile bille Vergo'yu pataklayacak bir seviyede. Ki serinin en çevik karakterlerinden birinden bahsediyoruz. Ve Luffy'nin dövüş stili çok serbest.

Hele Katakuri dövüşünden sonra bence haki seviyesi baya bir gelişmiş olacak. Çok daha tehlikeli olacak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık