Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Meyvesiz Halleri?

Fiziksel olarak tartışılabilecek tek sahneler onda olduğu içindir belki.
Fiziksel olarak kendi saf gücünün ön plana çıktığı sahneler varmı ki?
Aklıma geldiği kadarıyla söyleyeyim,Wb'nin bisentoyu ayağıyla tutması dışında pek bir olayını hatırlamıyorum.

Akainu>Marco>Lucci>Teach>Smoker=Ace

Arkadaşlar Akainu WB'nin mega deprem yumruğunu ilk elden yedi ve savaş bitmeden öyle ya da böyle ayağa kalkıp dövüşmeye devam etti.

Sakazuki ile Teach arasında kaldım ama Sakazuki daha ağır bastı. Fiziksel olarak inanılmaz güçlü ve dayanıklı bir adam, meyve yememiş olsa en azından bir Vergo kadar olurdu diye düşünüyorum.

Lucci ne alaka allah aşkına.Bu anketi açan arkadaş sırf Lucci fanı olduğu için Lucci'yi koymuş heralde.Ne hakisi ne var nede fiziksel gücü.Birde ankette Lucci önde.Akinu gerek fiziksel gücü gerek hakisi ile anketteki tüm isimlerden 1 tık önde.

Beyazsakal'ın yumruğunda haki olduğu için akainuyu etkiliyor vuruşu.Z'nin yarattığı patlama kizaruyu nasıl etkilesin adam logia.
Hakili yumruk logiayı etki edecek diye bir kuralmı var?Aokiji bisentoyu yemesine rağmen yaralanmadı,aynı şekilde Kizaruda öyle.
Bir de silaha,ok'lara,meyveye haki aktarılan bir evren one piece ..Üstelik Kizaru tam patlama olacakken gözleri büyüyor korkuyor.

Haki savunması yaptı büyük ihtimal.diger amirallerde dayanabilirdi bence.
Ornegin kizaruda zephry ile olan dövüşünde müthiş büyük bir patlama olmasına rağmen birsey olmadı.
Adam denize düşecekti zor kendine geldi nasıl etkilemiyor. Ace'i öldürdükten sonraki dövüşü diyorum ben.

Ondan tek yedi bundan tek yedi diyorsunda tek yediği adamlarda öyle güçsüz elemanlar degildiki be kwrdeş,ayriyetten son zqmamlarda en çok one çikan yetenek haki, ce meyvesiz halinin listedekiler rasinda akainudan sonra n güçlü olduğunu düşündüğum lucci de haki yoktu,bu yüzden akainunun rahat guçlü olduğunu düşünüyorum
O değilde ne biçim sallamışım ben Akainu'ya öyle yav..:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık