Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Meyvesinin Hakkını Verenler ve Veremeyenler

Meyveler açıklandı zaten.
Gladius'unki Pamu Pamu no Mr. 5'in Bomu Bomu no Mi. Miss Valentine'in Kilo Kilo no Mi, Machcise'ın Ton Ton no Mi.
Ayrıca hiyerarşi var.
Ton Ton>Kilo Kilo
Pamu Pamu>Bomu Bomu
Hırsız Oda kendinden çalmış :oleyo2:
Ben de Doflamingo, yeni dünyada Crocodile ile sürtüşmüş, adamlarını öldürüp meyvelerini çalmış diye düşünüp heyecanlanmıştım bi ara :artiz: Bu sefer dediğin gibi kendinden çalmış :D

Gladiusun meyvesi aynı değil galiba çünkü mr.5 sümük atsa bile patlıyordu ne atsa patlatabiliyordu. Aynısını gladius yapabiliyor mu tam hatırlamıyorum.

Miss valentine konusunda haklısın bildiğin aynı güce sahipleri dediğin gibi :)
Aynı değilmiş (sözde :()

Ben de Doflamingo, yeni dünyada Crocodile ile sürtüşmüş, adamlarını öldürüp meyvelerini çalmış diye düşünüp heyecanlanmıştım bi ara :artiz: Bu sefer dediğin gibi kendinden çalmış :D

Aynı değilmiş (sözde :()
Kilo kilo no mi ve ton ton no mi arasında fark yok bence valentine 1000 kilo yapar diğeri de
1 ton aynı şey :) yanı sen canını sıkma güzel tespit yaptın :D

Kilo kilo no mi ve ton ton no mi arasında fark yok bence valentine 1000 kilo yapar diğeri de
1 ton aynı şey :) yanı sen canını sıkma güzel tespit yaptın :D
Valentinede ben en yuksek 10.000 kilo hatirliyorum
Machviseda 10.000 ton daha fazlasini yapamiyor olabilirler ya da daha fazla enerji harciyodur falan filan bilemem ama net bir sekiode machvisein meyvesi daha ustun

Valentinede ben en yuksek 10.000 kilo hatirliyorum
Machviseda 10.000 ton daha fazlasini yapamiyor olabilirler ya da daha fazla enerji harciyodur falan filan bilemem ama net bir sekiode machvisein meyvesi daha ustun
Yine aynı meyvenin bir üst versiyonu denilebilir çünkü ton ve kilo aynı alanın kavramları. Gram gram no mi çıkarsa yine aynı alanda olmuş olacak sadece bir alt versiyonu. Oda meyve çeşidini arttırmak için neler yapıyor :D

Şu Doflamingo kuş kafesi yaptıktan sonra oradan topuklasaydı veya saklansaydı tam süper olacaktı. Olmuyor işte öyle, kurgu ve kendine aşırı güven. Güç zehirlenmesi yaşadı resmen

Şu Doflamingo kuş kafesi yaptıktan sonra oradan topuklasaydı veya saklansaydı tam süper olacaktı. Olmuyor işte öyle, kurgu ve kendine aşırı güven. Güç zehirlenmesi yaşadı resmen
Kendine güven ile alakalı değil, kafesin içinde olmak zorunda. Yoksa kafesin içinde millet kıyma olurken dışarıdan ilk o izlerdi zaten.

Kendine güven ile alakalı değil, kafesin içinde olmak zorunda. Yoksa kafesin içinde millet kıyma olurken dışarıdan ilk o izlerdi zaten.
Onu bildiğim için zaten saklanacaktı veya topuklayacaktı dedim. Luffy'nin veya Amiralin karşısına çıkma niye yani, derdi ne. Demek Luffy'İ hallederim diye düşündü, bir de law ile uğraştı. Geç bir köşeye izle, manzaranın tadını çıkar.

Onu bildiğim için zaten saklanacaktı veya topuklayacaktı dedim. Luffy'nin veya Amiralin karşısına çıkma niye yani, derdi ne. Demek Luffy'İ hallederim diye düşündü, bir de law ile uğraştı. Geç bir köşeye izle, manzaranın tadını çıkar.
Aslında bir anlamda o şekilde yaptı. Ödül oyununu koydu falan. Ama kafesin toplandığı merkez kendisi olduğu için sonunda ona çıkıyordu yol. Öyle de oldu. Genelde kişilikleri yüzünden meyve gücü sınırlanan karakterleri çok görürüz ama Doffy, G4'e kıyasla güçsüz olmasına rağmen meyve kullanımı en üst seviyede idi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık