Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Meyvesinin Hakkını Verenler ve Veremeyenler

Oda olabilir tabi. Zaten takıldığım nokta Zoro değil. Kimse Zoro'nun Enel karşısında ölmesini beklemiyordu. Shounen yapısına ters. Ancak bilmem kaç volt elektrik yiyip yaşayan seri içinde önemi olmayan bir amca olunca insan pek hoşnut olmuyor doğal olarak.
O değil de. Milyon volt elektrik Luffy e vuruyor birşey olmuyor. Yemisim lastik oluşunu. Ona lastik mı dayanır. Yanar biter yok olur.

Oda aslında bize şunu anlatmak istedi. Ben bir fail yaptım. Dedi sonrasında Dr. Manhatten vari Aya gönderip bize mesajı verdi. Seri üstü bir varlık Enel.

Meyvesinin hakkını hem verip hem de veremeyenler. Enel, Dof.

Meyveni Mantranla birlikte kullanacak kadar etkin kullan. Ama eceliyle ölecek adamları bile ancak geçici bir süre saf dışı bırakabil.
Meyveni uyandıracak kadar ve kafes gibi mutlak bir güç oluşturacak kadar etkin kullan. Ama kafesin merkezine kendini koy.

Senaryo falan anlamam her şey senaryo zaten. Benim açımdan bir sakıncası yok böyle olmasının ama konuya verecek cevabım bu ve türevleri.

Luffy çok etkin kullanıyor kullanmaya da devam edecek ama o ana karakter. Lastik Meyvesi Yemiş Luffy ve Lastik kabiliyetine sahip Oda el birliğiyle Luffy'nin gücünü sündüre bildikleri kadar sündürecekler: ))

Öncelikle fujitora dünyanın en iyi meyvesinesahip kullanamıyor ace de kullanamıyor , kullananlar ise kesinlikle luff ,aokiji buz sarkıtları fırlatırsa en iyi olur enel çok iyi kullanıyor ama meyvesinin gücü kısılmış

Hakkını veren çok kişi varda veremeyen Moria var. Moria'nın meyvesi Gura Gura'dan sonra en iyi Paramecia meyvesi olabilir belkide ama kullananı eşek eşeğe altın semer de vursan eşek gene eşek kullanamıyor adam.

Kizaru meyvesine hakim biri gibi görünüyor ama keşke biraz daha agresif kullansa ortalığı
toz dumana çevirebilir.

Hakkını verenler baya var ama özellikle Doffy her şeyiyle veriyor hakkını.
Vermeyenler: Absalom, Kanjuro, Caesar, Moria, bir de şu paslı adam. özellikle o adam Mihawkın kılıcna bir şekilde dokunabilirse dünyanın en güçlü kılıcını bile yok edebilir. (Gerçi büyük ihtimal hakiyle kaplıysa pas işlemez.)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık