Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Meksika Uyuşturucu Savaşı

Devlet kendi cebine bir şey koymuyor mudur? Hükümetin başındakiler falan olsun, devlet bazı ödemelerini veya yapacaklarını buradan kazandıklarıyla yapıyor olamaz mı? Çünkü bence devlet destekli olmasa sağ kalmaları imkansız. Bu adamlar gayet açıkta arabalarıyla dolaşıyorsa SİHA veya helikopter bunların üstesinden gelir.

Ekleme: Şimdi bir baktım da adamlar sivil halkı rehine olarak kullanıyor. Ne zaman içlerinden biri yakalansa halk zarar görüyor.

Smoker, peki bu karteller birbirleriyle savaşmıyorlar mı?

Son düzenleme:
Devlet kendi cebine bir şey koymuyor mudur? Hükümetin başındakiler falan olsun, devlet bazı ödemelerini veya yapacaklarını buradan kazandıklarıyla yapıyor olamaz mı? Çünkü bence devlet destekli olmasa sağ kalmaları imkansız. Bu adamlar gayet açıkta arabalarıyla dolaşıyorsa SİHA veya helikopter bunların üstesinden gelir.

Ekleme: Şimdi bir baktım da adamlar sivil halkı rehine olarak kullanıyor. Ne zaman içlerinden biri yakalansa halk zarar görüyor.

Smoker, peki bu karteller birbirleriyle savaşmıyorlar mı?
Adamlar her yeri ele geçirmişler. Halk da bunları destekliyor para için. Ayrıca bu herifler gerilla tipi savaş yapıyorlar ve şehirlerde mevzilenmişler. Bizim o kadar hava gücümüz var, PKK'yı bitirebildik mi?

Karteller devletten çok birbirileri ile savaşır zaten bölge kontrolü almak için.

Akşam akşam karşıma çıktı yine bu karteller.Daha önceden internete atılan ama izlemeye bi tarafımın yemediği bir videonun içeriğini okudum.Sonra arkadaşımın daha önceden bana attığı bir video aklıma geldi.Sanırım o videonun 30-40 snlik kısmını daha önce izlemiştim.

Öyle oluşumlar ki isid,taliban bile bunların yanında masum bebek gibi kalıyor sanki.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık