Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Marshall D. Teach

gomugomu guragura saldırılarını karşılar olarak baktığım için BB yi final boss olarak görmüyorum açıkçası
teach yenilmez değildir bence hatta biraz abartırsam 2 yıl sonra lucci vs luffy tadında bir dövüşle luffye yenilebilir bile diyebilirim. Özellikle deprem saldırıları tıpkı enel gibi herkese etki eder ama luffye etmez-buraya gelecek kesin karşlılık, yok luffy darbeleri tamamen etkisiz hale getirmiyor en fazla %20-30 etki ediyor luffye- dediğim için 2. bir enel vakası söz konusu olarak bakıyorum. Akainuyu geç herhangi bir amiralinde BB yi yenebileceğini düşünüyorum. Dragon daha parmağını bile oynatırken görmediğimiz bir karakter ama en fazla bir shanks kadar falan güçlü olduğunu düşünüyorum WB falan dragona fazla gelir. Her ne kadar "en fazla" kelimesi bu örnekte biraz abes kaçsada demek istediğimin anlaşıldığını farz edecem:)

Şuan ki en güçlü bence Monkey D. Dragon dur.garp, roger-wb ayarındaysa,oğlu neden olmasın.luffy soyu sayesinde en üst basamağa tırmanacaksa babasının yonkou kadar güçlü olması hatta azcık dahada güçlü olması sırıtmaz(inşallah e.oda beklentilerimi boşa çıkartmaz)

Güncellenmiştir.

ayrıca burgessin olaya dahil olmasıyla,teachin olaylar hakkında yorumunu ve son halini cok zaman gecmeden görücez gibi duruyor :ehe:

xxxsmarty

bana kalırsa shanksı alması çok zor. her ne kadar hayvani bir güce sahip olsada ve aynı şekilde dayanıklılığa sahip olsada hakinin karşısında pek şansı olduğunu sanmıyorum. karasakal shanksı çekerek vurmaya çalışsa bile shanksın mükemmel hızını hesaba katmak lazım ve mihawkla aşık atacak kadar iyi bir kılıç ustası olduğunu da unutmayalım ( kolu varken tabi ama genede bu pek birşey değiştirdiğini düşünmüyorum) Bence BB gereğinden fazla abartılıyor bence..

final boss ne teach ne akainu olacak bence.luffy"nin kimseyi öldürdüğünü görmedik.gidişata göre teach son savaşa kadar ayakta kalır.

Shinigami

Ace'in mezarına gelip içki şişesi ve gazete bırakanın Teach olduğunu düşünüyordum. Çünkü Ace'in meyvesinin yeniden doğması ve bu kadar kolay meydana çıkması bana garip gelmişti. Teach'in mezarda meyvenin gücünü aldığını düşünüyordum ama Dressrosa'da Burgess'i görünce, " Alla alla" dedim.

bana kalırsa shanksı alması çok zor. her ne kadar hayvani bir güce sahip olsada ve aynı şekilde dayanıklılığa sahip olsada hakinin karşısında pek şansı olduğunu sanmıyorum. karasakal shanksı çekerek vurmaya çalışsa bile shanksın mükemmel hızını hesaba katmak lazım ve mihawkla aşık atacak kadar iyi bir kılıç ustası olduğunu da unutmayalım ( kolu varken tabi ama genede bu pek birşey değiştirdiğini düşünmüyorum) Bence BB gereğinden fazla abartılıyor bence..
zaten shanks,garp gibi adamlar teache karsı daha avantajlılar.aynısını newgatete yaptı.teach depremi engelledi gücüylen ama bisetoyu yedi,garp kendine cekmesi demek zaten intihar demek,aynısı shanks içinde gecerli.ama meyve kullanıcıları için gercekten cok kötü.yani teache denk dövüsebilecek adamlar shanks kadar haki,yada akainu kadar dayanıklılıga sahip olmalı bence en az.ki zaten oda ikisinde cekindi şimdilik görünen.

final boss ne teach ne akainu olacak bence.luffy"nin kimseyi öldürdüğünü görmedik.gidişata göre teach son savaşa kadar ayakta kalır.
herkezin teach shanksı,auger yasoppu öldürür fantezisi tutmazsa eger,olacak en makul sey teachin bir d. olarak wgyle iş birligi yapması ve son savasa onların safında katılmasıdır.yinede bana snaki raftele kadar gelicek ve rogerın edd warını luffy teachle yapıcak gibi geliyor.

Ace'in mezarına gelip içki şişesi ve gazete bırakanın Teach olduğunu düşünüyordum. Çünkü Ace'in meyvesinin yeniden doğması ve bu kadar kolay meydana çıkması bana garip gelmişti. Teach'in mezarda meyvenin gücünü aldığını düşünüyordum ama Dressrosa'da Burgess'i görünce, " Alla alla" dedim.
o şişeyi bırakanlar hakkında cok teori var,shanks diyen var,marco diyen var.ama gelgelelim en mantıklısıda her ne kadar hala muamma olsada sabo,çünkü orda ace,sabo ve luffynin kardeslik yeminindeki gibi 3 tane sake kasesi var,bunu bilende luffy dısında bir tek sabo var. ;)

Shinigami

o şişeyi bırakanlar hakkında cok teori var,shanks diyen var,marco diyen var.ama gelgelelim en mantıklısıda her ne kadar hala muamma olsada sabo,çünkü orda ace,sabo ve luffynin kardeslik yeminindeki gibi 3 tane sake kasesi var,bunu bilende luffy dısında bir tek sabo var. ;)
Bu ihtimal en olasısıydı en başta herkesin gözünde ama Oda Sabo öldü deyince farklı teorilere yöneldik ister istemez. Umarım öyle olur ama. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık