Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Marshall D. Teach vs. Monkey D. Dragon

Teach vs Dragon

• Teach

Kullanılan: 20 29.9%
  • Dragon

Kullanılan: 47 70.1%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    67
Şonen kuralı boynuz kulağı geçer ile bakarsak Garp'ın oğlu Dragon Garp'ı geçmiş olmalıdır. Bu durumda iki şeçenek ortaya çıkar.

-Eğer Roger=Garp ise Dragon>Roger
-Eğer Roger>Garp ise Dragon~Roger

Yani her durumda Dragon Roger ile kapışacak seviyede çıkmak durumunda.

Teach ise KK olma ihtimali mangada denilenlere göre en yüksek kişi. Tabi Luffy baş karakter olduğu için sonradan aradan sıyrılacak. Yani KK'ya en yakın kişi şimdilik Teach. Ancak henüz KK değil ki o güçte de değil. Her ne kadar katılmasamda en güçlü Kaido deniliyor. Ama yine de ben Teach>Kaido olarak görüyorum. Ancak bu durumda Teach'in bir yonko'dan net bir şekilde güçlü olmadığını gösterir.

Her neyse Teach vs Dragon olursa Dragon'un seviyesi ne olursa olsun Teach alır. Netice de boynuz olarak Luffy kulak olan Dragon'u aşıp Teach ile karşılaşacak.

Hiçbir haltlarını görmememize rağmen denk olduklarını düşünüyorum. O anki duruma göre iki karakter de kazanabilir. Denk olma kısmını geçtim, hiçbir şeylerini görmediğimiz için o onu patlatır, şu bunu öttürür tarzı yorumlar bu iki karakter söz konusu iken komik oluyor.

Şonen kuralı boynuz kulağı geçer ile bakarsak Garp'ın oğlu Dragon Garp'ı geçmiş olmalıdır. Bu durumda iki şeçenek ortaya çıkar.

-Eğer Roger=Garp ise Dragon>Roger
-Eğer Roger>Garp ise Dragon~Roger

Yani her durumda Dragon Roger ile kapışacak seviyede çıkmak durumunda.

Teach ise KK olma ihtimali mangada denilenlere göre en yüksek kişi. Tabi Luffy baş karakter olduğu için sonradan aradan sıyrılacak. Yani KK'ya en yakın kişi şimdilik Teach. Ancak henüz KK değil ki o güçte de değil. Her ne kadar katılmasamda en güçlü Kaido deniliyor. Ama yine de ben Teach>Kaido olarak görüyorum. Ancak bu durumda Teach'in bir yonko'dan net bir şekilde güçlü olmadığını gösterir.

Her neyse Teach vs Dragon olursa Dragon'un seviyesi ne olursa olsun Teach alır. Netice de boynuz olarak Luffy kulak olan Dragon'u aşıp Teach ile karşılaşacak.
Mantık ağladı be kardeşim. :(

BB diye düşünüyodum ama fikrim değişti. Yeter artık herkesi BB alıyo birazda başkaları olsun Dragon.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık