Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Marshall D Teach vs. Charlotte Katakuri

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    218
Hala çok güçlü saldırıları var zaten. Ancak bu güçlü ataklarını ne kadar devam ettirebilir amiral ve üstü bir karaktere karşı?
Sengoku bilmiyoru geçelim hadi, mangaka 30 bölüm sonra öldüreceği ve kimseye karşı net bir zafer kazandırmayacağı WB'ye itibar kasmak istemiştir tüm o övgülerle. Çünkü gerçekten tam gücünden çok uzaktı ve kimseye gerçek manada bir üstünlük kuramadan gitti. Gerçek bu. Kaido olsa hiçbir amiral o kadar rahat takılamazdı ilk başta.
Oda mesaj verip durdu çünkü icraat yok ortada.
Amiral savunması dediğimiz şey, Kata'nın yaptığı. Saldırının geleceği yeri görüp boş bırakıyorsun. Bunun için de çok sağlam gözlem gerekiyor. Son cümlenin ise zaten mangada cevabı var. Kata'nın dediği gibi odaklanman gerekiyor, dikkatin başka yerdeyse göremiyorsun. Akainu da, Kuzan da öyle bir darbe beklemiyordu, dikkatleri başka bir yerdeydi. Geleceği görmek demek, her an her yerden gelen darbeleri her şart altında sezebilmek değil.
Bunun sebebi sayı üstünlüğü.Wano arcında 1000 kişilik orduya karşı toplasan 15 kişinin ne hale düştüğünü gördük paket olmuştu bütün kınlar kazanda kaynayacaktı.

Beyazsakala aç bak bakalım kaç bin asker aynı anda saldırıyor savaşta.Ve başka kimse umurlarında değil sadece onu hedef alıyorlar.Denizcilerin sayı üstünlüğü düşünüldüğünde adamın pilinin bitmesi normal bir yerden sonra.Kaido aynını yapamazdı yani herif 18 kez yakalanmış.Kendini kendisi bile öldüremiyor öyle bir gariplik var ama en iyi ihtimalle MF savaşı esnasında yakalanırdı Wb gibi davranmış olsa.

Yani icraat yok muhabbeti savaş için geçerli değil.Teke tek dövüşmüş olsa Ace vs karasakal gibi icraat yok olayını anlarım.

Ama adam deprem meyvesini bile %100 kullanmadı Ace ellerinde tutsak diye.Savaş boyunca kendini kısıtladı Ace'i kurtarmak için.Karasakal alır almaz adayı mahvediyor buradan belli beyazsakalın çok kontrollü davrandığı.

Tüm bunlara rağmen Akainu ve karasakalı o hasarlarla net yenmişliği var.Ace'i kurtarana kadar o meydana birilerini yenmek için çıkmadı.Bir an önce platforma ulaşıp Luffy'nin yaptığını yapmak için çıktı.Bunu anlamakta fayda var sonra niye amiral indirmedi demeyin.Sinirlenince Akainu'yu gömdü ve aynı şekilde karasakalı gömdü.Karasakala acıdı öldürmedi o ayrı mevzu.

Amiral savunması meselesine gelince Kuzan için bunu söyleyebilirsin ama Akainu k.haki bile kullanmıyor.Gelecek görmeyi geçtim adam gözlem kullanamadı yani.Arkasında Wb olduğunu başkaları haber veriyor.Bunun gelecek görüp de dikkatini verememeyle hiç alakası yok.Katakuri hiçbir zaman arkasında adam olduğunu fark edemeyecek hale gelmedi.Beyazsakalın yaptığı göstere göstere topa vurmak yani.Geleceği görebilen bir adam olsa Sakazuki o kadarını farkederdi.Ki daha başka çok şey var.Luffy'e isabet ettirememesi Croco tarafından engellenmesi falan.Katakuri bunların en kötü ihtimalle büyük bir kısmını savuştururdu kaçardı yani.

Bunun sebebi sayı üstünlüğü.Wano arcında 1000 kişilik orduya karşı toplasan 15 kişinin ne hale düştüğünü gördük paket olmuştu bütün kınlar kazanda kaynayacaktı.

Beyazsakala aç bak bakalım kaç bin asker aynı anda saldırıyor savaşta.Ve başka kimse umurlarında değil sadece onu hedef alıyorlar.Denizcilerin sayı üstünlüğü düşünüldüğünde adamın pilinin bitmesi normal bir yerden sonra.Kaido aynını yapamazdı yani herif 18 kez yakalanmış.Kendini kendisi bile öldüremiyor öyle bir gariplik var ama en iyi ihtimalle MF savaşı esnasında yakalanırdı Wb gibi davranmış olsa.

Yani icraat yok muhabbeti savaş için geçerli değil.Teke tek dövüşmüş olsa Ace vs karasakal gibi icraat yok olayını anlarım.

Ama adam deprem meyvesini bile %100 kullanmadı Ace ellerinde tutsak diye.Savaş boyunca kendini kısıtladı Ace'i kurtarmak için.Karasakal alır almaz adayı mahvediyor buradan belli beyazsakalın çok kontrollü davrandığı.

Tüm bunlara rağmen Akainu ve karasakalı o hasarlarla net yenmişliği var.Ace'i kurtarana kadar o meydana birilerini yenmek için çıkmadı.Bir an önce platforma ulaşıp Luffy'nin yaptığını yapmak için çıktı.Bunu anlamakta fayda var sonra niye amiral indirmedi demeyin.Sinirlenince Akainu'yu gömdü ve aynı şekilde karasakalı gömdü.Karasakala acıdı öldürmedi o ayrı mevzu.

Amiral savunması meselesine gelince Kuzan için bunu söyleyebilirsin ama Akainu k.haki bile kullanmıyor.Gelecek görmeyi geçtim adam gözlem kullanamadı yani.Arkasında Wb olduğunu başkaları haber veriyor.Bunun gelecek görüp de dikkatini verememeyle hiç alakası yok.Katakuri hiçbir zaman arkasında adam olduğunu fark edemeyecek hale gelmedi.Beyazsakalın yaptığı göstere göstere topa vurmak yani.Geleceği görebilen bir adam olsa Sakazuki o kadarını farkederdi.Ki daha başka çok şey var.Luffy'e isabet ettirememesi Croco tarafından engellenmesi falan.Katakuri bunların en kötü ihtimalle büyük bir kısmını savuştururdu kaçardı yani.
Dezavantajları tabi ki çoktu. Söylediğin noktaların hemen hepsine katılıyorum. Ancak dünyanın en güçlüsü olmadığını söylemek için yeterince delil var. Kendi ağzından da duyuyoruz sonsuza dek en güçlü kalamayacağını. Onu o an yara aldıktan sonra demiyor ki. Sağlığı da kötüye gidiyor, kendisi de bunun farkında. 1 saat önce dünyanın en güçlüsüydüm, şimdi değilim diye düşünmüyor ki. Son zamanlarda eskisi gibi olmadığının farkındadır diye düşünüyorum.

O beyazsakal tamam dünyanın en güçlü adamı değildi artık o halde ama hala bir imparator edecek güce sahipti.Akainu'ya yaptıklarından anlaşılıyor bu.Hani yine imparator seviyesi değil derken şu şekilde diyebilirsin.Tüm saldırıları alıyordu çok yaralandı falan gardını almıyordu tarzında.İmparatorlar o hasarları yemeyebilirdi evet ama beyazsakalın saldırı gücü değişmemişti sonuç olarak.Deprem hala aynı depremdi bilek gücü yine aynıydı.Tek elle gemi durduruyordu adam.O bakımdan seviyesi düşse bile savunma yönünden düşmüştü atak gücü hala aynıydı beyazsakalın.

Teach çok küçümseniyor.Ben Ace'i o kadar rahat paketleme sebebini sağ kollardan güçlü olmasına yoruyorum şahsen.Mesela adam bir vuruyor Ace boynum kırılacaktı diyor öyle bir fiziksel gücü var.Sağ kolları bu şekilde hayal edemiyorum.Örneğin Marco aynı tekmeyi atsa Ace boynunun kırılacağını söylemezdi.Garp misali kaba kuvvet sahibiydi Teach.

Bu adam bir sağ kol etmeseydi Gura Gura meyvesini de aldığında en fazla amiral ederdi.Ancak şu an görüyoruz ki imparator koltuğuna kurulmuş.
Teach küçümsenmiyor sağ kolları küçümsüyorsun.Katakuri Teach'in yaptığı gibi Ace'i çok kasmadan indirebilecek seviyede bir adam zaten.Hemen hemen tüm konularda Ace'den önde zaten.Marco,King gibi adamlar Teach'den fiziksel olarak daha bile sağlam adamlar zaten net bir şekilde diyebilirim bunu.Katakuri de yumruk yumruğa Snakeman ile denk kapışmış birisi.Her türlü Teach'i zorlar sırf o konuda bile.

Ace vs Teach dövüşü 2 sene önce olduğu için küçümseniyor lakin aynı Ace şuan gözükse net çoğu insan Katakuri kadar güçlü derdi. 2 sene önce de 3 hakide ustalaşmıştır Ace ama 2 sene önce haki yeteri kadar belli olmadığı için göremedik biz bunu. Çok arada kaldım. Şimdi Luffy vs Katakuriye bakınca 2 hakide aşmış bir Katakuri vardı. Teach haki konusunda ne durumda belli değil. %50.0001 Kata alır gibi. Ama Deprem yemiş şok yemiş ve bir şey olmamış gibi ayağa kalkmış bir Teach. Çok arada kaldım. Sanırım ilk kez bir vs beni bu kadar zorladı.

Teach küçümsenmiyor sağ kolları küçümsüyorsun.Katakuri Teach'in yaptığı gibi Ace'i çok kasmadan indirebilecek seviyede bir adam zaten.Hemen hemen tüm konularda Ace'den önde zaten.Marco,King gibi adamlar Teach'den fiziksel olarak daha bile sağlam adamlar zaten net bir şekilde diyebilirim bunu.Katakuri de yumruk yumruğa Snakeman ile denk kapışmış birisi.Her türlü Teach'i zorlar sırf o konuda bile.
Bana şunu söyle :

Katakuri beyazsakaldan bir deprem yedikten sonrasında vs atsa bisentoyla yukarıdan aşağı yarılsa sonra da üzerine çökülüp kafasında deprem patlatılsa kalkıp hiçbirşey olmamış gibi devam edebilir mi ? Buna inanıyor musun fanı olarak ?

Kendini mızrakla deldiği zaman aldığı nefes şekli değişen bir adam bu kadarını yapabilir mi sence.

Kata almaz taciz eder.G2' de uçup ağızı kanıyan adam bu.G2 g3 luffyi alabileceğinden şüpheliyim.teachin meyvesi kataya hiçbir halt yapamaz.

Bana şunu söyle :

Katakuri beyazsakaldan bir deprem yedikten sonrasında vs atsa bisentoyla yukarıdan aşağı yarılsa sonra da üzerine çökülüp kafasında deprem patlatılsa kalkıp hiçbirşey olmamış gibi devam edebilir mi ? Buna inanıyor musun fanı olarak ?

Kendini mızrakla deldiği zaman aldığı nefes şekli değişen bir adam bu kadarını yapabilir mi sence.
Kata bu darbeleri yemez zaten sıkıntı orda.Ayrıca Kata'nın tek bir depremle tek yiyeceğini zannediyorsan büyük yanılıyorsun.Bu adam çok az darbe yiyen birisi olmasına rağmen Luffy'den toplam 13,14 tane g4 darbesi yemiş bir adam.Büyük çoğunluğunu da kendini deşmiş bir haldeyken yedi.Adamın kendini deştikten sonra nefes alıp verişinin değişmesi adamı zayıf yapmaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık