Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Marineford'daki Beyazbıyık Dünyanın En Güçlü Adamı mıydı?

Gerçekten de Whitebeard Dünyanın En Güçlü Adamı mıydı ?

• Kullanılan toplam oy
    396
Bunun dışındakilere +1. Bence şimdi dengeyi bozan Kaido ve Bm var. Shanks için bu kadar erkenden konuşamıyorum.
Shanks için açık deniz şartı koydum. Bana kalırsa açık denizde Shanks diğer yonkolardan meyvesiz olma sebebiyle avantajlı. Hatta tayfası ile açık denizde herhangi bir oluşuma karşı kaybetme ihtimalleri bile yok.

Shanks için açık deniz şartı koydum. Bana kalırsa açık denizde Shanks diğer yonkolardan meyvesiz olma sebebiyle avantajlı. Hatta tayfası ile açık denizde herhangi bir oluşuma karşı kaybetme ihtimalleri bile yok.
O yüzden hareket edip duruyor arkadaş. Jinbei'nin BM'yi ittiği, Luffy'nin Kaido'yu büktüğü seride Shanks diğerlerine neler yapmaz.

Mantıklı. Ama Bigmom denizde seyehat edebiliyor, Kaido uçabiliyor. Kararsızım.

Bence değildi. Eğer yaşlı, hasta, yaralı haliyle en güçlüyse bu adam gençliğinde yonkolara falan tek atması lazım bu da serinin mantığına aykırı. Marineford'da da zaten eski halinden çok daha güçsüz olduğu Croco, Garp, Marco tarafından belirtildi.

Big Mom ile kıyaslayalım mesela Zeus'un şimşeği bile hasar vermedi. Bs ise ezik denizci askerlerinden hasar yiyor. Bana göre MF hali diğer yonkolardan zayıftır. Ace tayfaya alırken ki hali denktir, Genç hali de daha güçlüdür.

Şahsen WB'dan hiç haz etmem. MF zamanı yaşadıklarından sonra bir yonkou'dan çok daha aşağıda olduğunu düşünüyordum. Ancak tatlı manyağı ve sarhoş şaklabanları gördükten sonra, WB'ın yaşlı, hasta ve hasar yemiş haliyle bile ikisini de red line'a gömebileceğini düşünüyorum.

BM ve Kaido hayal kırıklığımı atlatamadım...

Haki kullanmayan wb haki kullananların bile zarar veremediği akainuyu nasıl tekledi acaba açıklayabilir misiniz?
Gözlem kullanamadı, Squardo eziği kılıç sokabildi. Akainu hollowa çevirdi. H.haki basamadı, Luffy idam edenleri bayıltmak zorunda kaldı. B.hakisi de ne kadar yeterliydi tartışılır. Gura guranın logiaların doğal düşmanları bile olabilir. Görünen 3'te 0.5 en fazla.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık