Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Marineford Arkı

Ben şuna inanıyorum amirallarin fiziki güçlü olmadığına yoksa luffy, josu, wb vs harbi güçlü adamlar. yani yaralı vs olmayıp direk amirale geçirebilse sağlam bir tane tek vuruşta nakavt olurlar ama meselede vurabilmekte...
abi yapma bu adamlar wb den 2 yumruk yiyip ayağa kalkabilen adamlar.

sadece meyve değil dayanıklılık haki tecrübe herşey var bu adamlarda bosuna
hükümetin en büyùk gücü değiller yani

abi yapma bu adamlar wb den 2 yumruk yiyip ayağa kalkabilen adamlar.

sadece meyve değil dayanıklılık haki tecrübe herşey var bu adamlarda bosuna
hükümetin en büyùk gücü değiller yani
2.ci sayfada bir mesajım daha var orda anlatabildim derdimi o mesaj yanıltmasın seni.

Ben şuna inanıyorum amirallarin fiziki güçlü olmadığına yoksa luffy, josu, wb vs harbi güçlü adamlar. yani yaralı vs olmayıp direk amirale geçirebilse sağlam bir tane tek vuruşta nakavt olurlar ama meselede vurabilmekte...
Bende tam tersi amirallerin logiaların zayıflığı olan fiziki güce özellikle çalıştıklarını düşünüyorum, logia yiyen adamın tek zayıflığı o oluyor çünkü.
Kizaru'nun Rayleigh'i terletmesi, Wb'nin bisentosunu ayağı ile durdurabilmesi. Akainu'nun olayını zaten anlatmayayım bitmedi destanı.
Aokiji'de aynı şekilde sağlam.

ve dattobayo

Ben onu kastetmedim yani sırf fiziki güçleri artan karakterler var josu, luffy, wb ve sadece meyve yeteneklerine güvenen ben amiral için düz mantık meyvesine güveniyor demiyorum ama luffy, wb gibi adamlar logia olmadıgından her yaşadığı olayda fiziki kuvvetleri artıyor amirale denk getirirlerse tek vuruş olacağına inanıyorum.
Denk getirdiler zaten,
Akainu'nun saldırısını Marco durdurduktan sonra, Wb arkadan deprem yumruğunu indirdi teke gitmedi Akainu.
Wb vs Aokiji'de, Jozu araya girdi, denk getirdi diyebilirsin buna, sadece ağzı kanadı Aokiji'nin.

Brook

Bu adamlarda fiziksel güç olarak çok aşmış adamlar. Yani tekte falan gitmezler kimseye karşı. Anca Wb'nin Roger'ın gençliği falan olsa tekte giderler.

Bence amiralleri diğer logia sınıfından ayıran en büyük özellikleri fiziksel güçleridir(sonrasında haki savunması dediğimiz olaydır).En basitinden jozudan yumruk yiyen croco ve aokijinin tipleri arasındaki farkı görebiliriz

Amirallerin meyvelerini çıkarırsak geriye Koramiral kalır şeklinde düşünüyorum ben, benim gözümde amirallerin fizik gücü aşağı yukarı bu seviyede.

Dediğine her şekil katılıyorum.Wb bu kadar hasta olmayacaktı amirallere acımıştım ben.Tabii birde Ace olayı var.Wb tek harekette marinfordu yıkabilirdi ama Ace var diye hiçbirşey yapamadı.Wb'nin hastalığından sebep bu amiraller çok prim yaptı.Tamam çok güçlüler ama millet wb'yi yener benzeri bir hale döndürdü.Wbnin kalbi teklemese jozu kolunu kaybetmeyecekti.Akaiunun her vuruşu boşluk bekler bir haldeydi.Amiraller çok üst kişiler ama bir Roger'ın yanında adı bile anılmaz bence.
Roger'ın yanında adı anılan tek denizci zaten Garp başka anılan bişey yok.
Biraz Garp fanlığı yapmış oldum ama neyse.

keanexl

ya boş verin ya sadece temizlik için olan bir arc'tı başka bir şey deil çıkartmayı düşündüğü adamları temizledi ortalıktan oda kendine bir seferde Garp Garp diyorlar garp 2 yumruk attı başka bir şey yok sengoku desen aynı kral haki onda var şunda var diyorlar hala adam akıllı shanks, rayleigh ve luffy dışında kimsede bir şey görmedik WB'de gerçekten olsaydı bence yapardı yoktu zaten sözde vardı diyorlar :respect: adama dünyanın en güçlü herifi dediler dünyanın en ezik adamlarıyla kalktı marineford'a saldırdı hangi akla hizmet o adamlarla marineford'a bir şey yapacağını düşündü onu anlamıyorum rayleigh tek başına gelse daha çok iş yapardım onun tayfasından örneğinide luffy'den gördük herif çaylak olarak geldi bodoslama daldı onun yardımı bunun desteği falan filan ama WB tayfasından kat kat daha iyi iş çıkardı gerçekten çok daha güzel bir şeiklde kurgulana bilecek bir arc tı ama ne yaparsın kalem bizde deil :of:

Benim savaşta gördüğüm

Amiraller+ denizci askerleri vs WB ve adamları+Luff,Croco,Jinbei,İvankov,Buggy(bunu saymasakta olur)

Sengoku savaşmadı
Garp Marco'a attığı yumruk dışında savaşmadı
Kuma aklı olmadığından İvankov ile oyalandı
Dof kendine müttefik aradı
Mihawk zaman harcadı
Hancock ihanet etti denizcilere
Moria bırakın o dalsa ne olacak ezik

Sonuç denizciler parçaladı.

Never seen using demiş de Ace'in tayfasına kullanıyor ve savaşın başında Luffy'e kullanıyor. Hangisi mangada var yok bilemiyorum.
Hmm,mangaya bakmak lazım o zaman, ben hiç kullanmadı diye biliyorum çünkü.

Benim savaşta gördüğüm

Amiraller+ denizci askerleri vs WB ve adamları+Luff,Croco,Jinbei,İvankov,Buggy(bunu saymasakta olur)

Sengoku savaşmadı
Garp Marco'a attığı yumruk dışında savaşmadı
Kuma aklı olmadığından İvankov ile oyalandı
Dof kendine müttefik aradı
Mihawk zaman harcadı
Hancock ihanet etti denizcilere
Moria bırakın o dalsa ne olacak ezik

Sonuç denizciler parçaladı.
Hocam zaten Garp ile Sengoku Whitebeard'ı durdurmaya yeterdi bence.
Amirallarde geri kalanı alırdı tamam.
Mihawk ile Dof etkin rol oynasalardı iyicene katliam olurdu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık