Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

"Marine Rookie" Filler Ark (19 Mart)

Üye silindi 2781

Gerçekten önemli bilgi,hemen buraya atılması mükemmel olmuş.Ellerine ve emeğine sağlık.Bilgileri ilk olarak buradan almak beni mutlu ediyor.Bence gönderme ve teori çıkıcak bu noktalardan! Özellikle Aokiji ve Garp ile ilgili!

Şöyle bir bilgi vereyim dressorasa arc zamanı anime manga arası 28 bölümdü şimdi 33-34 bu fillerle 40a dayanacak gibi. One Piece her arc arası 3-4 bölümlük filler klasik oldu. Birde bazı bölümleri yarım manga ile işlediklerini düşünürsek bıg mom arcından sonraki 3-4 bölümlük fillerıde katın manga anime arası 40ı bulur ben size diyiyim. Yetişecek diye korkanlar korkmasın Toei yarım manga icadı ile giderse anime mangaya sittin sene yetişemez :D

Birde fillerlerden teori üretmeye çalışmayın adı üstünde FİLLER...

Şöyle bir bilgi vereyim dressorasa arc zamanı anime manga arası 28 bölümdü şimdi 33-34 bu fillerle 40a dayanacak gibi. One Piece her arc arası 3-4 bölümlük filler klasik oldu. Birde bazı bölümleri yarım manga ile işlediklerini düşünürsek bıg mom arcından sonraki 3-4 bölümlük fillerıde katın manga anime arası 40ı bulur ben size diyiyim. Yetişecek diye korkanlar korkmasın Toei yarım manga icadı ile giderse anime mangaya sittin sene yetişemez :D

Birde fillerlerden teori üretmeye çalışmayın adı üstünde FİLLER...
Hatırladığım kadarıyla Akainu'nun ismi filler arc olan G-8 arcında geçmişti fillerda ilerde görebileceğimiz kişilerin isimleri anılabilir ve güzel olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık