Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Marco vs. Silvers Rayleigh

Marco VS Rayleigh

• Kullanılan toplam oy
    64
Rayleigh

Rayleigh Roger'ın sağ koludur. Kara Kral olarak anılır. Luffy'ye haki öğreten ve 3 tür hakiyi de bilen bir karakterdir. Kılıç kullanarak savaşır.

Marco

Marco Beyazsakal korsanların 1.tümen komutanıdır.Mitolojik Zoan meyvelerinden birini yemiştir. Dayanıklılığını üst düzeydir.

Konuyu açma sebebim kararsız olmam. Marco dayanıklılığıyla ön planda bir karakter ve diğer sağ kollara göre daha da güçlü olduğunu düşünüyorum. Ray ise haki master fakat yaşlılığın etkisi olacaktır. Kim kazanır kararsızım şahsen.

Garp, Marco'yu teklemişti. Marco'yu meyve ön planda olan savaşlarda avantajlı görsem de işin için haki girince sakata geliyor. Hele bu kişi Reyleigh ise daha da fena. O yüzden Reyleigh alır diyorum.

Yaşlı Ray yonko sağ kolu seviyesinde vardır.Bu yüzden dengeli bir karşılaştırma olmuş.Fakat Marco meyve tabanlı savaşan kişilere karşı daha avantajlı.Kizaru'nun lazerine,Aka'nın magmasına kafa atan adam Garp'ın hakili yumruğundan etkileniyordu.Bu yüzden aynı seviyede olsalar da Ray'in yetenekleri biraz ters kalıyor Marco'ya.Uzun ve zorlu bir dövüşün ardından Ray alır gibi.

Yine de Marco'ya oy attım.

Garp, Marco'yu teklemişti. Marco'yu meyve ön planda olan savaşlarda avantajlı görsem de işin için haki girince sakata geliyor. Hele bu kişi Reyleigh ise daha da fena. O yüzden Reyleigh alır diyorum.
Tekledi dedigin, torununu kurtarmaya giden adamı durduracağını beklemediği için yediği yumruktan mı bahsediyorsun, hani şu yere çakıldıktan sonra saniyesinde ayağa kalktığı yumruk muydu tekleme? Emin olmak istedim de.

Tekledi dedigin, torununu kurtarmaya giden adamı durduracağını beklemediği için yediği yumruktan mı bahsediyorsun, hani şu yere çakıldıktan sonra saniyesinde ayağa kalktığı yumruk muydu tekleme? Emin olmak istedim de.
Evet o yumruktan bahsediyorum. Tek seferlik bir yumruk olduğu için. Ama bu bile bize Marco'nun hakili saldırılardan yeterince etkilendiğini gösterir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık