Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga Önerileri

@enerjimasuko önyargılarımı kırıp başlayacağım bir ara, önce bazı diğer serileri kafama yazdım ama. En azından şans vereceğim Toriko'ya

Bu arada Reiper Toriko severliğiyle ünlü bir üyemizdir. Sen Toriko diyince öyle yazdım yoksa Reiper hala aktif forumda. Yanlış anlamamışsındır umarım. :)

@enerjimasuko önyargılarımı kırıp başlayacağım bir ara, önce bazı diğer serileri kafama yazdım ama. En azından şans vereceğim Toriko'ya

Bu arada Reiper Toriko severliğiyle ünlü bir üyemizdir. Sen Toriko diyince öyle yazdım yoksa Reiper hala aktif forumda. Yanlış anlamamışsındır umarım. :)
Yok yok. Konuştuk Toriko başlığında. Efsane seridir. İzle-oku konuşuruz bol bol.

Evet, ne yazık ki ben çevirdim. Shonen seri okumadığım için, sana tavsiye veremem.
Ne yazık ki derken iyi anlamda mı kötü anlamda mı? Anlayamadım da.

O zaman şöyle sorayım Toriko ile aynı mantelite de giden benzer manga var mı tavsiye edebileceğiniz. Okurken rpg oyunu oynuyormuş hissi yaşamak istiyorum.

Ne yazık ki derken iyi anlamda mı kötü anlamda mı? Anlayamadım da.

O zaman şöyle sorayım Toriko ile aynı mantelite de giden benzer manga var mı tavsiye edebileceğiniz. Okurken rpg oyunu oynuyormuş hissi yaşamak istiyorum.
Kötü anlamda dedim, pişmanım çünkü.

Toriko tarz olarak Shonen bir seri, benim yaptığım seriler Seinen türü. Çevirdiğim üç tane Shonen seri var zaten. One Piece, Toriko ve Yu-Gi-Oh! O yüzden sana sadece Seinen türü seri tavsiyesi verebilirim;
Fantastik öğeler ile dolu bir seri istersen Übel Blatt,
Sürekli ters köşe olmak istersen Billy Bat,
İntikam hikayesi olarak başlayıp bambaşka yerlere giden bir seri istersen Blade of the Immortal,
Ben aksiyon adamıyım dersen de Ölüm Bizi Ayırana Dek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık