Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga Klişeleri

Kötü olarak tasarlanan Villianların yenildikten sonra bir anda beşinci boyuttan çıkmışcasına (
) üzüntülü bir geçmişinin olması ve ana karakterden etkilenip iyi biri olması aslında kötü değilmişlerde onu bu yola sürüklemişler.

Son düzenleme:
Ana karakterin bir adım daha ilerleyebilmesi amacıyla yan karakterlerin kendilerini feda etmesi..
Örn: Bon Clay, Pedro, Ace, Kuma, Jinbei ve balık adam tayfası...

Üye silindi 1004

- Soylu ya da güçlü aile
- Kutsal aşk
- Soylu bir amaç
- Tanrı vergisi yeteneklerle doğmak
- Herkesin sevgilisi olmayı başarmak

Bu yüzden Son Goku'yu sevmeliyiz çünkü hiçbirine sahip değil. Bammm bammm bammm gelene geçene küskü reis.

- Soylu ya da güçlü aile
- Kutsal aşk
- Soylu bir amaç
- Tanrı vergisi yeteneklerle doğmak
- Herkesin sevgilisi olmayı başarmak

Bu yüzden Son Goku'yu sevmeliyiz çünkü hiçbirine sahip değil. Bammm bammm bammm gelene geçene küskü reis.
Ben sadece dragon Ballu izledim çocukken, bu çocuk uzaylı falan değil miydi lan, hem de yetenekliydi de?

Üye silindi 1004

Ben sadece dragon Ballu izledim çocukken, bu çocuk uzaylı falan değil miydi lan, hem de yetenekliydi de?
@Miyata Ichirou güzel özet geçmiş. Ayrıca babası da çakalın çukalın teki. Tümüyle kendi emeğiyle o güce gelmiş birisi Goku (dedem kahraman, babam devrimci, annemin çakrası altın, babam hokage kusmuğu değil yani). Dedesi, babası genetik olarak çocuğu oturtmamış çocuk gelene geçene küsküye vererek Son Goku olmuş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık