Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    112
Ha bir de ek olarak Ackermanların deve dönüşüp dönüşemediği hâlâ belirsiz bir şey. Savaş Devi'ni Eren'den sonra kimin alacağı tartışmalarında Mikasa'yı hemen elendiler bu yüzden.
Çünkü Kurucu Dev'i güçleri Ackermanlara işlemiyor. Bu nedenle Ackermanları Eldialılardan farklı bir ırk gibi düşünmek gerek.

Üye silindi 1004

Zeke kaç defa ölecek kaç defa geri dönecek. Bıktım bu adamdan. Levi ne güzel kaç defa gömdü hala akıllanmadı. Levi'nin parmakları kökünden kopmadı bu arada yaraları iyileşsin yine çıkıp parçalar milleti. Bu arada Levi ölecek diyen arkadaşlar olmuş. Manganın son sayısının skecini paylamıştı mangaka geçenlerde oradaki karakter Levi diyenler var ama belli olmaz.

Zeke kaç defa ölecek kaç defa geri dönecek. Bıktım bu adamdan. Levi ne güzel kaç defa gömdü hala akıllanmadı. Levi'nin parmakları kökünden kopmadı bu arada yaraları iyileşsin yine çıkıp parçalar milleti. Bu arada Levi ölecek diyen arkadaşlar olmuş. Manganın son sayısının skecini paylamıştı mangaka geçenlerde oradaki karakter Levi diyenler var ama belli olmaz.
Zeke ağır bir yara almadı. Magath Zeke'in asıl vücudunu nişan aldı ama Zeke'in sağ kolunun biraz daha yanına isabet etti. Dengesini kaybedip düştü sonra da. En kötü durumda sadece kolunun yenilenmesi gerekir.

Levi'nin parmakları gitti, 3BMC kullanacak kapasitesi yok şu an. Beyblade Levi yok artık.

Son sayının son panelinin paylaştı ama oradaki şahısın Levi olma ihtimali yok.

Son karede Levi'ın olması saçma olur.
Eren ya da konu ile ilgili çok önemli biri olmalı.

Son panelde ya Historia'nın bebeğini tutan Eren var ya da Eren'i tutan Grisha.

Çünkü sahnedeki replik "Sen özgürsün." ve bu cümleyi kuracak bu ikili var sadece.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık