Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manevi Açıdan Değerli Eşyalarınız

Aklıma gelen tasolar ve kartlar. Memoli tasosu bile var. Şimdi td olmuş kişilerin futbolcu kartları vs. Eski sevgilimden kalan bir zippo bir pusula iki ayrı dostumdan gelen biri burun karıştıran kagura diğeri de tsukuyo çizimi benim için çok değerlidir.

Düşündükçe aklıma geliyo altına işeyen bebeğim. 11 12 yıl önce alınmıştı galiba. Bebekle tüm anaokuluna hava atıyodum. 1. Sınıfta anneler gününde bana anne rolü verilmişti o da bebeğimdi o günden sonra aramda bebekle iyice duygusal bağ oluştu :D ortaokulda baya sunumlara götürmüştüm hatta geçen yıl bile götürdüm okula. Kütük gibi bebekti ama ben onu kendi çocuğum gibi görüp sarılarak yatıyodum. Biz bi de yanına bez mama filan almıştık. Şimdi bana gelseler bunu birine verelim deseler tek vermeyeceğim oyuncak olabilir.

Manevi açıdan değerli hiç bir şeyim yokmuş onu fark ettim. 2. Dünya savaşına ait bir kaç parça eşyam olsun isterdim. Neys

manevi açıdan değer kazanmaya başlayan eşyalarımı veriyorum. romantikliğe gerek yok çocuk musunuz :S
Bebekliğimden kalma oyuncak bir tavşanım vardı çok sevdiğim, her yere götürdüğüm. Biraz büyüyünce fazla bağlandığımı farkedip parçalayıp atmıştım :/ Eşyalara bağlanmaya gerek yok.
Ama tabi ben de isterdim tarihi eser niteliğinde eşyalarım olsun :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık