Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manevi Açıdan Değerli Eşyalarınız

Küçüklüğümde saplantı derecesinde oyuncakları seven bir çocuktum. Her çocuk sevebilir ama ben anormal seviyede oyuncaklarımla zaman geçiren bir çocuktum. Oyuncak dediğimde araba kamyon falan değil sadece küçük küçük adamlar. Asker şeklinde değilde bir buçuk parmak uzunluğunda kolları bacakları hareket eden adamlarla zaman geçirirdim. Sonra büyüdük annem artık oynamıyorsun başkalarına ver diye kanıma girdi bende merhamet yapıp elde avuçta ki herşeyi verdim. Keşke vermeseydim..

Küçüklüğümde saplantı derecesinde oyuncakları seven bir çocuktum. Her çocuk sevebilir ama ben anormal seviyede oyuncaklarımla zaman geçiren bir çocuktum. Oyuncak dediğimde araba kamyon falan değil sadece küçük küçük adamlar. Asker şeklinde değilde bir buçuk parmak uzunluğunda kolları bacakları hareket eden adamlarla zaman geçirirdim. Sonra büyüdük annem artık oynamıyorsun başkalarına ver diye kanıma girdi bende merhamet yapıp elde avuçta ki herşeyi verdim. Keşke vermeseydim..
Anneler öyledir ben de oyuncaklarıma çok bağlıydım annem dedi bak bunlar fakir şunlar fakir alamıyorlar ben de yumuşak kalpli biriyim hemen verdim ama iki gün sonra birkaç çocuğun elinde oyuncaklarımın kan ağladığını gördüm bildiğin işkence ediyorlardı annenin çocuğuna sızladığı gibi içim sızladı

Ama ben en çok tabanca tüfek falan severdim

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık