Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] MAGI

çok underrated seri ya final villaininin Sinbad olmasından ziyade finalin bu kadar pembe bitmesi hoşuma gitmemişti yoksa Sinbad'ın işlenişi op içindeki tüm villainlerin toplamından daha iyi ve daha detaylı, bazı yorumlara katılıyorum ama zaten bu ülkede küçücük kitlesi olan şu serinin tüm yorumlarının final arcı ile ilgili olması üzücü bir durum Alma Torran arcı okudugum/izlediğim en iyi shounen arcı mf ile birlikte hemen ardından kou ve magnostadt gelir villainlerinde ilahi bir karizma bulunuyor kader, özgürlük gibi konuları da güzel işledi evren inşası en kötü ihtimalle op'a denk açıkçası op'tan daha iyi bir evren inşası oldugunu düşünüyorum 2 ana karakter de ortalama shounen karakterlerin üzerindeki karakterler, güç sistemi ise yine muazzam derecede iyi ama seride çok fazla savaş olmamasından ve finalin aceleye getirilmesinden dolayı pek fazla güç muhabbeti yapılmaz bu seride ve ek olarak ergen hakuryuu candır ilk ve tek sevdiğim intikam hikayesi

https://anilist.co/review/18549 bu da seri hakkında yazdığım incelemem.

çok underrated seri ya final villaininin Sinbad olmasından ziyade finalin bu kadar pembe bitmesi hoşuma gitmemişti yoksa Sinbad'ın işlenişi op içindeki tüm villainlerin toplamından daha iyi ve daha detaylı, bazı yorumlara katılıyorum ama zaten bu ülkede küçücük kitlesi olan şu serinin tüm yorumlarının final arcı ile ilgili olması üzücü bir durum Alma Torran arcı okudugum/izlediğim en iyi shounen arcı mf ile birlikte hemen ardından kou ve magnostadt gelir villainlerinde ilahi bir karizma bulunuyor kader, özgürlük gibi konuları da güzel işledi evren inşası en kötü ihtimalle op'a denk açıkçası op'tan daha iyi bir evren inşası oldugunu düşünüyorum 2 ana karakter de ortalama shounen karakterlerin üzerindeki karakterler, güç sistemi ise yine muazzam derecede iyi ama seride çok fazla savaş olmamasından ve finalin aceleye getirilmesinden dolayı pek fazla güç muhabbeti yapılmaz bu seride ve ek olarak ergen hakuryuu candır ilk ve tek sevdiğim intikam hikayesi

https://anilist.co/review/18549 bu da seri hakkında yazdığım incelemem.
2.sezon animesi gerçekten güzeldi 1 de ki ergenus az olduğundan belki de :D Sanırım devamı yok. Mangası ne durumda renkli mi tamamlanmış tr var mı biliyor musun ?

2.sezon animesi gerçekten güzeldi 1 de ki ergenus az olduğundan belki de :D Sanırım devamı yok. Mangası ne durumda renkli mi tamamlanmış tr var mı biliyor musun ?
tr var, renkli paneli dahi zor bulursun hocam .d ama açıkçası İngilizce okuyabiliyorsan İngilizce okumak kesinlikle daha iyi çünkü magi shounen olsa bile uzun uzun diyaloglara yer veriyor ve yapılan yazım yanlışları feci derecede ha tabii manga ilerledikçe o yazım yanlışları düzeliyor az biraz, mangası 2.sezonun bittiği yerden itibaren çevrilmiş olarak var
https://manga-tr.com/manga-magi.html Türkçe

Sonuyla ilgili fikirlerim değişecek mi diye; geçenlerde tekrar bu seriyi okudum. Sonuyla ilgili fikrim yine aynı. Maalesef ana kötünün kaliteli olmaması ve acele edilmesi yüzünden zayıf bir final oldu. ha, tabi çakma Sasuke, Hakuryu'ya da fazla odaklanıyor... O kısımlardan tekrar bunaldım.
Ana kötüyü kaliteli olarak görmenin sebebi ne tam olarak? Yani antagonist veya villain her ne dersen tamamen haklı bir ideolojiye sahip olsaydı zaten kötü karakter rolünde olmazdı ancak ben Sinbad'in magi evreninin temel problemlerini iyi yansıttığını ve bazı konularda haklılık payı olduğunu düşünüyorum en azından boukenle beraber incelediğin zaman sinbad'in hiç kimsenin istemediği bir konuma gelmesinin nasıl bir sürecin sonucu olduğu anlaşılabilir

Kısa kesilme konusunda haklı olduğunu düşünmüyorum kısa kesilen seri boukendir ancak Sinbad boukenden beri tüm büyük güçleri yok etmeye odaklandığı için kou arctan sonra sinbad'a rakip olabilecek tek kişi ana karakterler zaten ana karakterler de en başından beri sinbad'a yanit verebilmek için sinbad'la benzer bir yoldan yürüyorlar

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık