Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Maceranın Şafağı Bölüm Yıldızları (8)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Acaba Zoro cidden gücü yetmediği için mi yenemedi Kuina'yı, yoksa Zoro için bir tür zaaf falan mıydı Kuina? Çünkü hocası, Zoro, öğrenciler; kimse anlamlandıramıyor bu durumu.

Ne düşünüyorsunuz bu konuda?
Babası zaten kızına inanmıyor. Bunu yüzüne karşı bile söylemiş. Zoro ise Kuina'yı yenmek için sürekli daha fazla çalıştığını söylüyor. Elbette bi zaaf söz konusu olabilir ama Zoro'nun karakterine ters bir durum bu. Zoro'nu sunumunda da böyle bir şey sezilmiyor. Olay babasının kızını ve kadınları küçümsemesi bence.

Babası zaten kızına inanmıyor. Bunu yüzüne karşı bile söylemiş. Zoro ise Kuina'yı yenmek için sürekli daha fazla çalıştığını söylüyor. Elbette bi zaaf söz konusu olabilir ama Zoro'nun karakterine ters bir durum bu. Zoro'nu sunumunda da böyle bir şey sezilmiyor. Olay babasının kızını ve kadınları küçümsemesi bence.
Olabilir ama yanlış mesajı alıntışamışsın reis. :flaugh:
Kuina'nın babasına bu yüzden gıcık oluyorum. Keşke yaşasaydı da, babasını güzelce bir utandırsaydı. :(

Olabilir ama yanlış mesajı alıntışamışsın reis. :flaugh:
Kuina'nın babasına bu yüzden gıcık oluyorum. Keşke yaşasaydı da, babasını güzelce bir utandırsaydı. :(
Düzelttim. : )) Cinler yapmış olmalı. Bildirimle o mesaja gidip direk alıntıladım ve o sayfada öyle bir mesajın yok :D

Kuina ölmemiş ama hafızasını kaybetmiş olabilir. Tashigi=Kuina olabilir yani. Yaşlar tam uymuyo olabilir ama ikisi de Zoro'dan büyük yaş olarak. Tashigi'yi de severim. Kuina çıksın isterim. Ama babası haklı çıkmış olacak : ))

Queen, Kuina çıkacak merak etme.
Bu lanet teoriyi niye hatırlattın şimdi? :agla:
Düzelttim. : )) Cinler yapmış olmalı. Bildirimle o mesaja gidip direk alıntıladım ve o sayfada öyle bir mesajın yok :D

Kuina ölmemiş ama hafızasını kaybetmiş olabilir. Tashigi=Kuina olabilir yani. Yaşlar tam uymuyo olabilir ama ikisi de Zoro'dan büyük yaş olarak. Tashigi'yi de severim. Kuina çıksın isterim. Ama babası haklı çıkmış olacak : ))
Bu da üstteki kadar lanet bir teori. Kuina o kadar beceriksiz olamaz. Kaldı ki, mezarı belli kızın. :ühü:

Zoro'nun Luffy ile konuşmasında söylediği hayalinden vazgeçerse onu öldüreceğini söylemesi ilgimi çekti.Serinin ilerleyen kısımlarında Luffy'e yardımcı olabilmek için rakibi Mihawk'a diz çökmesi ikilinin aralarında bağın ne kadar ilerlediğini gösteriyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık