Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'nin Yeni Rakibi

Hangisi olur ?

• Kullanılan toplam oy
    163
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sağ kollar arasında çok büyük fark olacağını düşünmediğim için bir sağ kolun rakip olacağını düşünmüyorum. Ama çok ters bir özellik verir , dezavantaj felan yine rakip yapar başka.
Katanın meyvesi hiyerarşik üstün gibiydi Luffyye daha ters olması zor birisinin :)

Öyle çok büyük dezavantajlara,tersliklere falan gerek yok.Sadece Kaido babamı da dövecen mi demeyen bir sağ kol olması yeterli.:a:
Katakuri bence şu ana kadar Luffy'nin savaştığı en muazzam karakterdi. Baş karakter olacak kadar iyi bir karakter.

@Rob Lucci

Ben meyveden dolayı değil de k.hakisi çok ters geldi diye düşünüyorum. Adamın meyve aşırı iyi değil. Yalnız o da Luffy gibi baya geliştirmiş meyvesini. K.haki ve b.haki ise gördüğümüz gibi duman atıyordu.:)

Mihawkın luffy'nin yeni rakibi olma olasılığı %0 bile değil eksilerde bence :D zira zoronun hedefi nasıl luffy'nin yeni rakibi olacak mantık dışı bir kere, onun haricinde yıkımcılar beklenen düşmanlar bunları da es geçiyorum. Amiraller marijeois de toplanmışken ve dragon belası varken bizimkilere şuan için rakip olacağını düşünmüyorum Shogun ise zoronun rakibi olacak gibi. Kaidoya ise daha var diye düşünüyorum. Weevil en mantıklı seçenek gibi duruyor ama bu adamla bizim oğlanın yolları nasıl kesişecek biraz garibime gittiği için onu da es geçiyorum hiç bilmediğimiz birisidir diyorum.

Katakuri bence şu ana kadar Luffy'nin savaştığı en muazzam karakterdi. Baş karakter olacak kadar iyi bir karakter.

@Rob Lucci

Ben meyveden dolayı değil de k.hakisi çok ters geldi diye düşünüyorum. Adamın meyve aşırı iyi değil. Yalnız o da Luffy gibi baya geliştirmiş meyvesini. K.haki ve b.haki ise gördüğümüz gibi duman atıyordu.:)
Aslında tersti ya Luffy g2 açıyordu Kata benzerini yapıyordu.g3,g4ün gelişmişini yapıyordu.Ama bence Kaidounun sağ kolu fiziksel güç ağırlıklı biri olacağı için yüksek ihtimalle banada Kingin olması saçma geliyor.Amiral veya Wewıl gibi gözüküyor arc düşmanı :D.Hatta yeni amiral B. haki ustası ise 2. haki power upu gelebilir bizim elemana.

Luffynin direk olarak kaidouya yürüyeceğini düşünenler ne içti acaba neyin kafası bu. Daha BMden bile topuklayıp kaçıyor.

Ha belki kaido BM ile vs atarken araya girip saldırabilir. Onun dışında ben BM nin de Luffynin peşine düşmesini bekliyorum. Kaidou reyiz BM ile anlaşmaya pek yanaşmasa da belki şu iyilik meselesinden dolayı luffyi BMye paslayabilir.

Üye silindi 1004

Luffy, Kaido'ya tek yürüyemez. Luffy Dof'a tek yürümemiş adam. Yonkou indirmek için yapılan ittifaklar neden sanıyorsunuz? Shanks'a dört kişi girmeyi planlıyorlar. Dof'a iki kişi girdiler. Kaido'ya en az 3 nova girecek. Marineford, Wano'nun yanında bebek işi kalacak diyor Oda. Meydan savaşına yakın bir şey dönecek kısacası. Kaido dediğimiz adam gelmiş geçmiş en büyük savaşı çıkarmak istiyor. Wano bir meydan savaşı olmayacak olsa bile ki bence olacak Marineford'la boşuna kıyaslamış olamaz. Kaido'ya parti girecekler. Muhtemelen diğer herkesi tokatladıktan sonra teke teke dönecek bir dövüş. O aşamadan sonra da bir zahmet indirsin Luffy. Dof, Cracker, Kata'yı desteksiz alamayan adam yanında en az 3 Nova olmadan Kaido'yu hayatta alamaz.

Luffy, Kaido'ya tek yürüyemez. Luffy Dof'a tek yürümemiş adam. Yonkou indirmek için yapılan ittifaklar neden sanıyorsunuz? Shanks'a dört kişi girmeyi planlıyorlar. Dof'a iki kişi girdiler. Kaido'ya en az 3 nova girecek. Marineford, Wano'nun yanında bebek işi kalacak diyor Oda. Meydan savaşına yakın bir şey dönecek kısacası. Kaido dediğimiz adam gelmiş geçmiş en büyük savaşı çıkarmak istiyor. Wano bir meydan savaşı olmayacak olsa bile ki bence olacak Marineford'la boşuna kıyaslamış olamaz. Kaido'ya parti girecekler. Muhtemelen diğer herkesi tokatladıktan sonra teke teke dönecek bir dövüş. O aşamadan sonra da bir zahmet indirsin Luffy. Dof, Cracker, Kata'yı desteksiz alamayan adam yanında en az 3 Nova olmadan Kaido'yu hayatta alamaz.
Yanlız unuttuğun bir şey var. Shanksı indirmeyi planlayan o ittifaka kaidou kafa attı. Orda zaten 4 nova vardı, 3 tayfa da eleman. Novalar nere Kaidou nere.

Üye silindi 1004

Yanlız unuttuğun bir şey var. Shanksı indirmeyi planlayan o ittifaka kaidou kafa attı. Orda zaten 4 nova vardı, 3 tayfa da eleman. Novalar nere Kaidou nere.
Luffy’nin tek başına Kaido’yu almasından daha gerçekçi grup girmeleri. Ayrıca genel olarak animelerde ve mangalarda büyük bosslara grup girilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık