Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'nin Sonu Nasıl Olur?

Yeşilçamla böyüdüğümüz nasıl belli oluyor:D Hep birileri ölsün onun intikamı alınsın gaza gelinsin dramatik olsun falan mantık hep bu:D

Luffy kimseyi öldürmedi şu ana kadar ki öldürmez de büyük olasılık. Bi de abisi kucağında öldü. BB ve Akainu ya kin besliyordur bu yüzden ama onları da öldüreceğini sanmıyorum. Ödül olarak tayfasından da kimse ölmesin isterim.

YODA

bence chopper bulur her hastalığı iyileştiren bi ilaç ama chopper bunu bulduğunda luffy de k.k olacağı için amacına ulaşacak ve içmeyi reddedip efsane olucak

Luffy kimseyi öldürmedi şu ana kadar ki öldürmez de büyük olasılık. Bi de abisi kucağında öldü. BB ve Akainu ya kin besliyordur bu yüzden ama onları da öldüreceğini sanmıyorum. Ödül olarak tayfasından da kimse ölmesin isterim.
Luffy'yi kimse öldüremez zaten tahminimce . Öleceksede dediğim gibi en baştaki ömür kısaltmalar sayesinde ölecektir . Chopper'ın hastalığı tedavi etmesi gibi bir durum yok . Zaten adamın hastalığı yok sadece ömrü kısalıyor . Ancak ömür uzatıcı , ölümsüzlük gibi şeyler bulmaları lazım . Bana bu abes kaçıyor ama Oda'nın ne yapacağı belli olmaz yinede . :)

Luffy'yi kimse öldüremez zaten tahminimce . Öleceksede dediğim gibi en baştaki ömür kısaltmalar sayesinde ölecektir . Chopper'ın hastalığı tedavi etmesi gibi bir durum yok . Zaten adamın hastalığı yok sadece ömrü kısalıyor . Ancak ömür uzatıcı , ölümsüzlük gibi şeyler bulmaları lazım . Bana bu abes kaçıyor ama Oda'nın ne yapacağı belli olmaz yinede . :)
Koyar teşhisi hasta diye, tam seri bitmeden de yanlış teşhis ve Luffy ölmez :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık