Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'nin Potansiyel Güçlenmeleri

Mangaka serinin en iyi 10 meyvesinden birini buna vermiş. Her türlü torpilin hası damarlarındaki asil kanda mevcut :gamyon:

Haki konusunda gelişim göstermesi şart. Bu arc birşeyler olsun artık. Meyvesi olmasa sümüklü böcek kadar kıymeti yok arkadaş bu nasıl bir insan evladı ben anlamadım :fool:
Daha bir arc önce haki gelişiminin kralını yaşamış sen hala haki falan fıstık diyorsun. Sen hayırdır gardaş? Bu kadar mı çok ve çabuk istiyorsun senin yeşilin b.hakide de ağır fark yemesini? :rolleyes:

Son düzenleme:
Estaf. abi. Genel olarak dedim ben yanlış anladın. Saygılar :fool:
Aman ha bir daha olmasın. :a:

@Meiou
10 kere yere sağlam çarpmayı Kata'nın sağlam bir yumruğuna değişmem. :D Bu evrende dağa taşa kafa atmak nedense zerre etkili olmuyor. :/

İlk p-up b.haki üzerine olacaktır. Bu olmadan Kaido'ya gitmesinin hiçbir manası yok. O yüzden getirin oradan bir yıkımcı, Luffy kardeşim şov yapacak!

Herşeyin sesi varsa herşeye hükmetmeyide öğrenecek gibi.Meyve uyanışında cansız maddelere hükmediliyor , Luffy ise canlılarada hükmedecek hatta karşısındaki kişinin meyve gücünü bile bastıracağını düşünüyorum.
Şeytan meyvesi(Şeytandan gelen güç) vs Haki(Tanrıdan bahşedilen güç) olacağı için meyve iptali yada onlardan gelen saldırıları geçersiz kıldırabilecek bir güç bekliyorum seri sonlarına doğru.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık