Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin En Zorlama Zaferi

Luffy'nin En Zorlama Galibiyeti

• Kullanılan toplam oy
    529
Ayyaş hiç mi demedi gel bir Vs atalım diye, gücünün o kadar az olduğunu sanmıyorum ama sen oldun deyip yollamış bunu. Öğretmek başka güçlendirmek başka yahu, misal tenisin temellerini öğretip hadi git wimbledon'da oyna denmez. Yavaştan hazırlamak lazım. Amiral yonkou fark etmez diye boşa atıp tuttu bu çocuk, hep ayyaş yüzünden.

Bu arada Kaido'nun 7 defa yenilmesi çok bir şey ifade etmez, Naruto okuduysan orada da 3.raigake 10 gün sonunda yenilmiş. Kaç bin düşmanla gece gündüz savaşmış. Kaido aynı şekil bu gün tek başına bir yere saldırsa mutlaka yıpranır yenilir.
Mihawkcılara göre Reyli kılıç ustası değil mi? Bir kılıç ustası da rakibi ile arasındaki farkı görebiliyor mu? Demek ki dövüşmeye gerek kalmadan aradaki güç seviyesi durumunu görmüş. Bu kadar basit.:oleyo:

Amiral-yonko olayı. Beklentiniz Luffy'nin herkesin karşısına çıkıp tek atması herhalde. Bu adam daha 3 yıllık bir korsan. İki yıllık eğitimi saymazsan daha 1 yıllık. Karşısındakiler de yılların korsanı yani. Sırası gelen gidiyor işte. Azıcık sabredin yeter ki.

Naruto okumadım. Kaido 7 defa yenildi dememin sebebi, bu adamın yenilebilir olduğunu anlatmak. Ama bazıları var ki sanki Kaido, Luffylere yenilince yeni bir şey icat edilmeyecek.

Buggy'de nami yardım etti.
Lucci'de pes etti. Usoppun gazı ile yendi.
Moria'yı gölgeler sayesinde yendi.
Dof'ta kaçırdılar. Dinlendi geldi yendi. Dof ise dinlenmedi.
Cracker'de nami yardım etti.
Katakuri'de katakuri kendisi vazgeçti.
Magellan'a yenildi. Ölümden döndürdüler.
Croco'ya yenildi. Zehirlendi. Croco oradan sağ çıkardı ama kurtarmasalar Luffy ölürdü.
Mihawk'a dalsa tek yiyecekti.

Luffynin gücü anca eziklere. Güçlülerde temiz dövüşü yok. Kendi gücü ile yendiği en güçlü kişi muhtemelen belamy :D Varın siz düşünün bunun halini :D

Şuanki seviyesi Cracker ederse öpsün de başına koysun.

Buggy'de nami yardım etti.
Lucci'de pes etti. Usoppun gazı ile yendi.
Moria'yı gölgeler sayesinde yendi.
Dof'ta kaçırdılar. Dinlendi geldi yendi. Dof ise dinlenmedi.
Cracker'de nami yardım etti.
Katakuri'de katakuri kendisi vazgeçti.
Magellan'a yenildi. Ölümden döndürdüler.
Croco'ya yenildi. Zehirlendi. Croco oradan sağ çıkardı ama kurtarmasalar Luffy ölürdü.
Mihawk'a dalsa tek yiyecekti.

Luffynin gücü anca eziklere. Güçlülerde temiz dövüşü yok. Kendi gücü ile yendiği en güçlü kişi muhtemelen belamy :D Varın siz düşünün bunun halini :D

Şuanki seviyesi Cracker ederse öpsün de başına koysun.
Bellamy zamanında küçük görenler utansın onu da Dof yetiştirdi sonuçta, en temiz vs Bellamy @Daredewill

Croco tarafından 2 defa ölümün eşiğine geldi Luffy. İlk defa logiayı yendi. Ama Enel de Luffy'yi kaç defa attı gemiden. Enel'e karşı zaferinden sonra Enel güle oynaya aya gitti. Yani Enel diyen birine trollsün denmez bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık