Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin En İyi Saf Dışı Kalışı

Hangisi daha iyi ?

• Crocodile'ın Kanca sokuşu

Kullanılan: 99 41.1%
  • Crocodile'ın Vücudunu kurutuşu

Kullanılan: 20 8.3%
  • Aokiji'nin Dondurması

Kullanılan: 15 6.2%
  • Magella'nın zehirlemesi

Kullanılan: 24 10.0%
  • Zurnacı Apoo'nun coşkuyu vermesi

Kullanılan: 14 5.8%
  • Imparatorun İlahi Gücü

Kullanılan: 57 23.7%
  • Ceaser'ın Nefessiz bırakması

Kullanılan: 4 1.7%
  • Charlotte Meyve sıkacağı

• Sanji'nin kaptanına selamı

• Kullanılan toplam oy
    241
Niyeyse böyle anketler de hep Luffy üzerinden açılıyor. Yok meyvesiz Luffy'i yok G4'süz Luffy yok en iyi dayak yediği sahne falan. Sanki başka karakter yok koskoca seride.

Niyeyse böyle anketler de hep Luffy üzerinden açılıyor. Yok meyvesiz Luffy'i yok G4'süz Luffy yok en iyi dayak yediği sahne falan. Sanki başka karakter yok koskoca seride.
Ben sevdiğim adama bulaşırım. Ve seride en güzel dayak yiyen karakter Luffy. Zaten insan dayak yiye yiye atmayı öğreniyor.

Silinmiş Üye

En kudretlisi Kaido karşısında olan.Üstüne Kaido'nun söylediği söz etkisini artırıyor okuyucu olarak Luffy daha önce böyle biriyle karşılaşmadı diyorsun.
En duygusal ve beni en çok etkileyen Sanji'nin çaresizliği.

Ben sevdiğim adama bulaşırım. Ve seride en güzel dayak yiyen karakter Luffy. Zaten insan dayak yiye yiye atmayı öğreniyor.
Evet,başarı merdivenine koşarak tırmanan yoktur sonuçta. Bende Luffy'nin dövüşlerini çok severim ama böyle alengirli konularda hep Luffy var o yüzden şey ettim. Yoksa konu güzel.

Croco'nun yaptığı pek etkileyici gelmiyor. Daha yeni korsanlığa başlamış 17 yaşındaki bir çocuğa yaptığı için olsa gerek. Magellan ve Aokiji'nin ise bir zahmet yapsınlar. Charllote biraderlerin o durumdaki Luffy'i o hale sokmaları normal, ki aklımda bile kalmamış öyle bir şey taptıkları. Sanji'nin yaptığı mide bulandırıcı.

Seçecek olsam Kaido'yu seçerdim. Gerçekten etkileyiciydi.

Evet,başarı merdivenine koşarak tırmanan yoktur sonuçta. Bende Luffy'nin dövüşlerini çok severim ama böyle alengirli konularda hep Luffy var o yüzden şey ettim. Yoksa konu güzel.
Teşekkür Ederim evet onu bende fark ediyorum ama ben özellikle açmamıştım. Zaten ben sadece Dragon fanıyım diğer sevdiğim karakterlere hemen hemen aynı yakınlıktayım. (Luffy,Zoro,Sanji,Ace,Crocodile...)

En Etkileyici Olan Kuma'nın Luffy dahil tüm tayfayı yok etmesidir. Toplu olarak ağır yenilgi, çaresizlik her şey var.

İlla bilinç kaybolmasına gerek yok. Epey saf dışı kalmış Luffy : ))

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık