Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin En Güçlü Rakibi

Luffy'nin En Güçlü Rakibi?

• Kullanılan toplam oy
    134
WB haki ile bir şey yapmadı ki.Bisento ile kesti sadece.Orada olay WB'nin de dediği gibi kibir.BB depremden ibaret sandı WB'yi hemen rahatladı ama sonra da kesiği yedi.En son da kafasına deprem yedi.Ama gayet sağlamdı değil mi ? Ace'in hayvan gibi alan saldırıları var ne oldu ? Patates kızartması mı oldu BB ? Yoo aksine paket etti Ace'i.Ve dikkat salt karanlık ile yaptı bunu.Şimdi uzaktan saldırıları da bloklayabilir deprem sayesinde.Adamı olabildiğince kusursuz yapmaya çalışmış mangaka.Ayrıca magmaya haki ekleniyor mu bilmiyoruz.Eklense de zaten önemi yok adam meyveleri sayesinde bloklar bunları.

Bak kimi insan vardır saf güç + haki ile hayvan gibi güçlü olur (örnek Garp) kimi vardır hayvan gibi dayanıklılığı vardır + dorukisi+ çok iyi meyvesi vardır (Akainu)

BB de saf güç + dayanıklılık + 2 meyve ile über olmuş.Yani haki sandığın gibi her şey değil.Tayfası sayesinde yonko olmuş demen hem doğru hem yanlış.Emin ol diğer yonkoların da tayfaları aşağı değildir.Eğer kaptan olan BB yonko gücünde olmayan birisi olsa inan deşerler onu.Kaido gibi WB'ye bile dalan psiko var,Shanks gibi alayınız gelin diyen ve BB ile mevzusu olan bir adam var.Bu adamlar aboww BB'nin tayfa çoh güçlü bizimkiler buna yetmez s.s diye caymaz.Caydıran hep kaptan olur.Demek ki BB'yi kendinlerinden aşağı,dünkü çocuk gibi görmüyorlar.Zaten Shanks hiç görmüyor,gidip bizzat uyarıyor kendini sakladı diye.Gizledi dediği adam meyvesiz BB ha.Buna 2 über meyve ekle şimdi.Zamanı geldiğinde nasıl bir hayvanat olduğunu herkes görecektir bu adamın.Akainu en iyi ihtimalle eşit çıkar bu adamla.Daha güçlü çıkmasına hiç ihtimal vermiyorum.

@recep

Pardon hacı ya en baba adamları yazdım.Başka oy gitmez diye düşündüm.Ama gene de diğer seçeneği koymalıydım tabi.Modlardan rica ederiz artık.
Sanırım ne desem faydası yok sana karşı :D

Sanırım ne desem faydası yok sana karşı :D
Hacı hakisiz adam Luffy'nin en güçlü rakibi olamaz dedin ben de olur şundan şundan dolayı dedim.WB kesti dedin dedim haki ile alakası yok.Tatmin edici bir açıklama yap ben de tamam diyeyim.Salt hakisiz bu diye yardırır gidersen olmaz.Mangaka zaten istese Shanks kadar haki de verebilirdi ama onun yerine 2 meyve verdi olay bu.Bir de hayvan gibi saf güç vermiş işte.Birçok faktörün olduğunu açıkladım.Herkes farklı özellikleriyle ön plana çıkabilir.Hakisi iyi olmayan dorukisinin fazla olması sayesinde,meyvesi,dayanıklılığı vs sayesinde iyi olana denk olabilir.

Neyse senin fikrin odur saygı duyarım.

Hacı hakisiz adam Luffy'nin en güçlü rakibi olamaz dedin ben de olur şundan şundan dolayı dedim.WB kesti dedin dedim haki ile alakası yok.Tatmin edici bir açıklama yap ben de tamam diyeyim.Salt hakisiz bu diye yardırır gidersen olmaz.Mangaka zaten istese Shanks kadar haki de verebilirdi ama onun yerine 2 meyve verdi olay bu.Bir de hayvan gibi saf güç vermiş işte.Birçok faktörün olduğunu açıkladım.Herkes farklı özellikleriyle ön plana çıkabilir.Hakisi iyi olmayan dorukisinin fazla olması sayesinde,meyvesi,dayanıklılığı vs sayesinde iyi olana denk olabilir.

Neyse senin fikrin odur saygı duyarım.
Ben WB'nin kestiğini söylemedim mesajlarım da o BB'nin aptallığı o konuya girme gereği bile hissetmedim, benim düşüncem haki meyve gücünden daha üstün kapatmasa bile dokunduğu kısmı engelliyor ve eğer senin hakin ondan güçlüyse onun meyve gücüyle yaptığı saldırıları da engelliyorsun 3 amiralin WB'nin saldırısına karşı yaptığı haki savunması buna bir örnek, etkilenmediler bile. Başka bir örnek olarak da vücudu haki kaplı Vergo'nun Law tarafından meyve gücüyle kesilmesi buda hakisinin ondan aşağı olmasının sonucu velhasıl BB ile Akainu arasında olan bir savaşta hakisinin yüksek olanın kazanacağına inanıyorum.
Wb'den bir deprem basıncı yiyen BB'nin feleği şaşıyor bir de deprem meyvesinin combinesiyle dünyanın en güçlü adamından darbe yedikten sonra tekrardan onun karşısına çıkan bir Akainu var fiziksel güç/dayanıklılık dediğin böyle olur benim gözümde.
Senin görüşüne de saygı duyarım tabi.

Karasakal'in haki kullanamadigi nerede gecti? Yeni Dunya'ya girdigimizden beri buzosoku hakisi kullanan bir suru karakter gorduk. Tashigi bile 2 yilda kapmis olayi. Kac yildir Yeni Dunya'da gezen, Shanks'in tehdit olarak gordugu bir adamda haki deyip kestirip atmak bana yanlis geliyor.

Hakisi olmasa bile haddinden fazla güçlü adam. En güçlü paramecia ve logia'ya sahip, Meyvelere sahip olmadan önce bile Shanks gibi bir adama yara verebilecek kadar iyi fiziksel güce sahip, Muhtemelen seri içindeki en kurnaz zekaya sahip birisi. Tek açığı kibri olabilir o da aşırı güven olarak bakılırsa Luffy ile zirveye oynarlar :D

Karasakal'in haki kullanamadigi nerede gecti? Yeni Dunya'ya girdigimizden beri buzosoku hakisi kullanan bir suru karakter gorduk. Tashigi bile 2 yilda kapmis olayi. Kac yildir Yeni Dunya'da gezen, Shanks'in tehdit olarak gordugu bir adamda haki deyip kestirip atmak bana yanlis geliyor.
Meyvesi haki işlevi görüyor zaten haki kasmasının ve ya verilmesinin mantığı ney ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık