Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'i Meyvesi Mi Taşıyor?

Luffy'i Meyvesi Mi Taşıyor?

• Kullanılan toplam oy
    138
Hayır meyve taşımıyordu. Meyve olmasa şuanki kadar güçlü olamazdı. Biz unutuyoruz ama luffy çok genç. Olay hakide bittiğinden yaşına göre zaten luffy çok güçlü. G5 de(ve önceki gearlar da) şuan sadece extra güç sağlayan buff gibi çalışıyor. Konuda genelde Luffy'nin çoğu kritik saldırıdan meyvesi yüzünden kurtulduğu bahsedilmiş. Ama herkes unutuyor. Luffy,Ace, Sabo çocuklarından beri çok zor eğitimden geçtiler. Fiziksel güçleri her zaman çok güçlüydü. Örnek lastik meyvesini usopp'a ver fazla bir etkisi olmazdı. Yani çoğu ölümcül gibi gözüken saldırı Luffy'ye meyvesiz olsa da inanılan kadar çok zarar vermeyebilirdi. G5 benim gözümde güzel gözükse de hala çöp. Çünkü mc yi bildiğin öldürecek kadar büyük bir zayıflığı var.

nika meyvesini kopek yese dunyaya hukmederdi o bicim meyve
Nika meyvesini 800 yıldır Luffy’den başkası uyandıramamış. Yani köpek bile yese diye bir şey yok, Luffy hariç kimse bu meyveyi uyandıramazdı. Hatta çoğu kişi pistol atacak seviyeye bile getiremezdi. Böyle bir meyveyle lanetlendi diye kaderine küserdi yiyen kişi muhtemelen. Ayrıca meyvenin kullanıcısını seçme durumu da olduğu için Luffy’den başkası bu meyveyi yiyemezdi…

Luffy Roronoa Zoro sayesinde buralara geldi. Her gören "Bu adam niye kaptan değil?" diyerek meraktan Luffy'e yanaştı.

Özetle: Roronoa Zoro ;);)

Geyik derken?

Meyve absürt bir şey çıkınca savunulacak bir tarafı kalmadı da, bu Zoro değil miydi ya Luffy'e yardım etmek için hedeflediği pozisyondaki adamdan 2 sene eğitim alan :oops: Bu adam kaptan değil çünkü iradesi Lütfü'den daha az, daha güçsüz, basit :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık