Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'i Meyvesi Mi Taşıyor?

Luffy'i Meyvesi Mi Taşıyor?

• Kullanılan toplam oy
    138
%100 meyve kaynaklı bir güc bile olsa ki öyle değil. Meyve'nin kullanıcıyı seçtiğini ve bu meyveyi 800 yıldır kimsenin uyandıramadığını unutmamak gerek.

Bu meyveyi Luffy değil bir başkası kullansaydı belki en güçsüz meyve olarak gözükecekti.

Yumurta mı tavuktan çıkar yoksa tavuk mu yumurtadan çıkar meselesine dönüyor bu. Bu tartışmanın sonu gelmez. 🙂

Dikkat: tehlikeli derecede karizma içerir!!
İzleyeni fanı yapar ;)

Edit: ulan gaza geldim gece gece duvarı yumrukluycam kaido bile gözünü açtıramadı şu herife

Son düzenleme:
%100 meyve kaynaklı bir güc bile olsa ki öyle değil. Meyve'nin kullanıcıyı seçtiğini ve bu meyveyi 800 yıldır kimsenin uyandıramadığını unutmamak gerek.

Bu meyveyi Luffy değil bir başkası kullansaydı belki en güçsüz meyve olarak gözükecekti.

Yumurta mı tavuktan çıkar yoksa tavuk mu yumurtadan çıkar meselesine dönüyor bu. Bu tartışmanın sonu gelmez. 🙂
800 yıldır kimsenin uyandıramadığı kısmı doğrumu emin olamadım. Antik robot 200 yıl önce aktif hale gelmiş nika sayesinde aktif hale geliyosa başka uyandıranda olmuş demektir.

Luffy emek harcamadı diyenlere soruyorum!

Orada bir yonkou var, hem geleceği görme hem kral hakisi var. Cüssesi Luffy'nin kaç katı. Ona rağmen çok da hızlı... Sen git sandığı aç meyveyi ağzına at, kolay iş mi sandınız ha? :a:
Camış anasından babasından terbiye mi görmüş ? Ne bulduysa ağzına atıyor. Lan bi' sor, Shanks ağbi bu nedir meyveye benziyor ama çok da çıkaramadım, Beckmann abimle mi yiyeceksiniz, Roo abim göbeğinde mi sektirecek, Yasopp abim hedef tahtası yapıp antrenman mı yapacak vs. Yok arkadaş dümdüz davar. Kıtlıktan çıkmış gibi meyveye sarıldı :ehe:

Meyvesiz luffymi 50 berilik üç kılıçlı zoromu?
Birinden her şeyi diye öne sürdüğünüz gücü çıkartıyorsun diğerine silah veriyorsun bu nasıl kıyas. Meyvesiz Luffy vs. Kılıçsız Zoro diye düzeltelim soruyu? Ya da seri başı herhangi bir basit meyveli Luffy vs. 50 berilik kılıçlı Zoro diyelim?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık