Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'i Meyvesi Mi Taşıyor?

Luffy'i Meyvesi Mi Taşıyor?

• Kullanılan toplam oy
    138
17 yaşına kadar adada full tek başına canavarlara karşı savaşarak kendini eğitmiş. G2 ve g3 ü Lucci'ye yenildikten sonra uygulamaya koymuş. Aokiji'den beri düşünüyor. Düşünerek G2 yapmadı. Bacaklarını pompalayarak yaptı. Isırarak elini hava üfleyerek G3 yaptı. G4'u hakinile harmanlayarak yaptı. Gözlük yaptı diyonuz. Gözlükle mi yendi düşmanı.
meyvesi lastik , canavarlar haki bilmiyor yani zarar veremez, Luffy gücü yetmiyor ve yeniliyor ta ki aklına bir teknik geliyor ve diyor ki maymun ile dövüştüm hemen koluma hava üfleyeyim kingkong yapayım ama yaylı olsun ve al sana teknik, sadece bir tekniğin nasıl olması gerektiğini düşünüyor ve anında uyguluyor , bunun için çabası emeği yok, bundan bahsediyoruz

luffy nin en harika özelliği azmi iradesi, o da bedeni acı çekmediği için, rakip ne kadar dövse de hasarı yok yorulmuyor , bu yüzden son attığı yumruk ilk yumruğu gibi oluyor. Azmi iradesi kendisine bir şey olmamasından

bana sana sabaha kadar vurup bir şey olmayacak ve yorulmayacaksam ta bi ki gün sonu yeneceğimi bildiğim için azmim iradem olur

Aokijiden beri düşünüyo demişsiniz
bizde bunu dedik, luffy sadece düşünüyor ve uyguluyor, emek yok, aklına fikir gelmesi yeterli

kan pompalamak biz için anormal lucci diyor ki lastik olmasan ölürdün, yani luffy için yapabilecği bir şey kokunu uzatmak gibi, ne ara çalıştı denedi olumsuz sonuç aldı g2 için? diyor denemek İstediğim bir teknik var galiba, yanlış hatırlıyor olabilirim , hata olmasın, zannedersem tekniği kafada süzmüş ama hiç uygulamamış , uygulamış olsa da ilk haliyle yapmış, çünkü zaman aralığı yok pratik için

bak. NE güzel yazmışsınız, elini ısırdı g3 yaptı, sorarım size ısırmak nasıl bir emek harcadı , kaç gün misal ısırmak için çaba harcadı
Önceden yumruk atarken ateş çıktığında işte lastiğin sürtünmesi vs bir şey diyorduk, ama konu aydınlandı, ateş yapmak istedi hayal kurdu ve ateş var oldu, ateşi üretmek için çalışmadı,

misal Zoro ateşi kesmek için çalışması gerek, luffy nin Yıldırımlar üretmesi sadece hayal kurması yetiyor

meyvesi lastik , canavarlar haki bilmiyor yani zarar veremez, Luffy gücü yetmiyor ve yeniliyor ta ki aklına bir teknik geliyor ve diyor ki maymun ile dövüştüm hemen koluma hava üfleyeyim kingkong yapayım ama yaylı olsun ve al sana teknik, sadece bir tekniğin nasıl olması gerektiğini düşünüyor ve anında uyguluyor , bunun için çabası emeği yok, bundan bahsediyoruz

luffy nin en harika özelliği azmi iradesi, o da bedeni acı çekmediği için, rakip ne kadar dövse de hasarı yok yorulmuyor , bu yüzden son attığı yumruk ilk yumruğu gibi oluyor. Azmi iradesi kendisine bir şey olmamasından

bana sana sabaha kadar vurup bir şey olmayacak ve yorulmayacaksam ta bi ki gün sonu yeneceğimi bildiğim için azmim iradem olur

Aokijiden beri düşünüyo demişsiniz
bizde bunu dedik, luffy sadece düşünüyor ve uyguluyor, emek yok, aklına fikir gelmesi yeterli

kan pompalamak biz için anormal lucci diyor ki lastik olmasan ölürdün, yani luffy için yapabilecği bir şey kokunu uzatmak gibi, ne ara çalıştı denedi olumsuz sonuç aldı g2 için? diyor denemek İstediğim bir teknik var galiba, yanlış hatırlıyor olabilirim , hata olmasın, zannedersem tekniği kafada süzmüş ama hiç uygulamamış , uygulamış olsa da ilk haliyle yapmış, çünkü zaman aralığı yok pratik için

bak. NE güzel yazmışsınız, elini ısırdı g3 yaptı, sorarım size ısırmak nasıl bir emek harcadı , kaç gün misal ısırmak için çaba harcadı
Önceden yumruk atarken ateş çıktığında işte lastiğin sürtünmesi vs bir şey diyorduk, ama konu aydınlandı, ateş yapmak istedi hayal kurdu ve ateş var oldu, ateşi üretmek için çalışmadı,

misal Zoro ateşi kesmek için çalışması gerek, luffy nin Yıldırımlar üretmesi sadece hayal kurması yetiyor
Kardeş sen yeni hikaye yazmaya başladın herhalde. Böyle bir hikaye mi gördük biz? Kafasında saldırıları mermi gibi olacaktı ama ilk yediğinde doğru dürüst yumruk atamıyordu. Neden mermi gibi yumruk attığını düşünerek 7 yaşında bile güçlü yumruklar atamadı. Ace ve Sabo ile dövüşürken vuramıyordu bile onlara. İstediği hedefi vurmaya 10 yaşında felan başlıyor. 3 yıllık çalışmadan sonra.

Kardeş sen yeni hikaye yazmaya başladın herhalde. Böyle bir hikaye mi gördük biz? Kafasında saldırıları mermi gibi olacaktı ama ilk yediğinde doğru dürüst yumruk atamıyordu. Neden mermi gibi yumruk attığını düşünerek 7 yaşında bile güçlü yumruklar atamadı. Ace ve Sabo ile dövüşürken vuramıyordu bile onlara. İstediği hedefi vurmaya 10 yaşında felan başlıyor. 3 yıllık çalışmadan sonra.
Yani 5 yaşındaki çocuğu mu referans alacağız, iyi kaşık tutması yemek yemesi iki tokat atması içinde Nikaya ihtiyaç duyacaksak aaaoouuu yani videodaki tarzdan Zoro repliğine ihtiyaç var

Nikanın bir iradesi var her halde yumruk atmayı bilmeyene de yardım etmez 😂

açıklayın, nasıl Yıldırımlar üretti nasıl ateş üretti, ne kadarçabaladı kaç kez denedi olmadı? Açıklayın, bizzat gördüğümüz aklına geliyor ve yapıyor var mı ötesi ?

yanlış anlaşılmasın üretmesine karşı değilim ama bir zaman geçer eğitim görür vs

Zoro ateşi kesiyorum dedi çaldım tekniği, bana da saçma geliyır ama yapmış denemiş, luffy ne ara element üretti

yok işte, aklına geliyır ve oluyor, misal öteki bölüm, karakılıç üretip al zoro dese , nasıl savunacaksınız? Yav dersin saçma sorular sorma, ama bana deseydiniz ki dev olacak Yıldırımlar üretecek herkesi tekleyecek. Bende derdim ki saçma sapan konuşmayın öyle şey mi olur , Nika istesin oluyor

Luffy'i Luffy yapan şey iradesidir. Yok meyvesi olmasa gelemezmiş yok şu olmasa ölmüşmüş... Luffy Luffy olduğu için burada şuan gerisi boş. Şunu da ekleyelim iradesi Luffy den üstün olacak adam daha doğmadı. Luffy adamı mum yapar da sönene kadar izler. Bu karakter öyle bir karakter ki ne yapsa yaranamadı. Dövüşlerde dayak yedi herkes "abi Luffy önce bi tek yer sonra döver" dedi. Luffy tek attı "abi meyveye bakk ooooo" dendi. Bazı insanlar memnun olmaz "göğsünün daraldığını biliyoruz"
Bildiğin öldü zaten luffy ve sonra meyve kurtardı. İroni gibi gelmedi mesaj ama luffy luffy olduğu için buradaysa meyvesi sayesinde yoksa ACE gibi ölü olurdu.

luffy kaç kez öldü diye başlık açılabilir. o kadar çok ki ekip çalışması lazım. tek kişi altından kalkamaz. bahse girerim en az 30 kez ölmesi gereken durumdan kurtulmuştur. normalde croco'yu geçememesi gerekirdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık