Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Luffy ve Roger Benzerliği Tesadüf mü?

Reankarnasyon olayı olabilir diyosun. Buda Luffy diye bir karakter yok demek. Sadece arkadaşlıklar değil Luffy ile alakalı herşey yalan oluyor. Adam kaç yıldır bu karakteri çiziyor. Çıkıpta millet aslında onlar yalandı bunların hepsini Roger yaptı Luffy diye bi karakter yok dermi ? Çok duygusal bi anına gelmesi lazım yada çok önemli sorunları olması lazım bunu demesi için. Luffy şuana kadar kimseyi öldürmedi. Roger tek bi lafa orduları katlediyormuş. Herşeyi geçelim, sadece bu durum bile reankarnasyon olma ihtimalini siliyor akıllardan.
sen böyle diyince yazmayı unuttuğum şeyler aklıma geldi :D aslında rogerın reenkarnasyon olma sebebide düşmanlarını hep öldürmesi ve hiç sevenin olmamasıydı lufy olarak dünyaya geldikten sonra farkındaysanız artık bi sürü dostu var ve olası bir dünya hükümetiyle savaşta bunların yardıma geleceğini düşünüyorum..
dur bunlarıda ekliyim :D

Olmasını isterim ama bizim tanıdığımız Luffy başka eğer Roger Luffy'se hayal kırıklığına uğrarım.Tanıdığımız Luffy salak ve arkadaşları için ölümü göze alıyor falan.Roger'da belki küçükken salak ve arkadaşları için ölümü göze alıyordu ama bu sadece 1-2 özellik Luffy'nin yaptıkları başka Roger'ın yaptıkları başka.Biri büyük korsanlar çağını başlatıp D'nin özelliklerine uyan varisini bulmak için ve yapmak istediği şeyi yani yarım kalan işini varisinin yapması için bıraktığı işi bırakıp ölmesi diğeri ise belkide korsanlar çağını bitirecek , D'nin özelliğine uyan KK'nin varisi olarak Roger'ın yarım kalan işini tamamlayarak ölecek birisi fark burda :)

Kalp Gözü Hindistan versiyon diyon yani:D Adam yaptıklarından pişman oldu ve daha barışçıl bir insan olmak için dünyaya yeniden geldi ve şansa bak Dragon'un oğlu oldu. En ezeli rakibinin torunu olaraktan çok farklı bir tecrübe yaşadı ve artık hedefini gerçekleştirmek için daha barışçıl hareket ediyor en azından kimseyi öldürmüyor ve daha dost canlısı olmaya çalışıyor diyorsun:D Olmaz hocam bu iş,vazgeç bu sevdadan

tamam arkadaşım zaten sadece teori bu mangayı ben yazmıyorum benim düşüncem bu şekilde eğer katılmıyosan katılmıyorum de bitsin uzatma olayı

Donanmanın en güçlü adamı adamı Luffy'nin dedesi, dünyanın en çok aranan adamı Dragon da babası çıktıktan sonra, Roger'da dayısı çıkar olur biter.. Oğlan dayıya çekermiş(benzermiş.) derler..:) Reenkarnasyon olacaksa da Oda kılıfına uydurur nasıl olsa, pek sorun olmaz..

Shinigami

Gerçekten Luffy -Roger benzerlikleri beni de düşündürüyor ama reankarnasyon olduğunu düşünmüyorum. Ben anime takip ediyorum bu yüzden "D" hikayesinden bahsettiler mi bilmiyorum ileriki bölümlerde.Bence benzerliklerin nedenini D. oluşturacak ( Hadi canım dediğinizi duyar gibiyim :D ) Özellikle Robin in yorumu çok ilgi çekici.

Luffy ve Roger'ın bir benzerlikleri çıkar elbet ama bu reenkarnasyon olursa, şahsi konuşuyorum, büyük bir felaket olur. Aslında korkuyorum da, Roger "Ben ölmeyeceğim ortak." diyor Rayleigh'e. Bu da reenkarnasyon olabilme ihtimalini doğuruyor.

Ama Oda'nın böyle bir şey yapacağını düşünmem. Avatar gibi de olabilir de o da reenkarnasyon. Bıktım arkadaş nereden bağlantı kurmaya çalışsam sonucu reenkarnasyona varıyor.

Düşünmüyorum artık olmaz öyle şey :D (nolur yapma oda duy sesimizi)

baran

roger la luffy arasında çok keskin bir çizgi var luffy bugune kadar kimseyi öldürmedi ama roger çok rahat birilerini öldürebilen gözünü kırpmadan düşmanının alnına bıcağı sokabilen bi korsan bence bu bile reankarnasyon olayına anti tez olabilir ayrıca roger çok fazla alkol alan biri bizim luffy sütten başka bişey içmiyor ( gerçi luffy daha bebe ama olsun) neyse bu benim dikkatimi çeken şeyler surat olarak luffy ile roger çok benziyor bencede luffy nin tek eksiği bıyık ve kırmızı kaptan cüppesi ( bence reankarnasyon olma ihtimali çok çok çok düşük imkansıza yakın)

roger la luffy arasında çok keskin bir çizgi var luffy bugune kadar kimseyi öldürmedi ama roger çok rahat birilerini öldürebilen gözünü kırpmadan düşmanının alnına bıcağı sokabilen bi korsan bence bu bile reankarnasyon olayına anti tez olabilir ayrıca roger çok fazla alkol alan biri bizim luffy sütten başka bişey içmiyor ( gerçi luffy daha bebe ama olsun) neyse bu benim dikkatimi çeken şeyler surat olarak luffy ile roger çok benziyor bencede luffy nin tek eksiği bıyık ve kırmızı kaptan cüppesi ( bence reankarnasyon olma ihtimali çok çok çok düşük imkansıza yakın)
logue towndaki roger bar olayını diyorsun sanırım orası filler bizim lufy sünger gibi içiyor:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık